Žena čekala na svého manžela v porodnici, až si je z dcerou vyzvedne: To se ale nestalo

Od chvíle, kdy Lenka porodila dceru, se její manžel neobjevil v nemocnici, ani neviděl dítě. Mezi manželem a manželkou byl jen jeden rozhovor, když zavolala a informovala o narození holčičky.

Miminko / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Potřeboval jsem syna!“- řekl manžel. Už spolu nekomunikovali, ale žena ještě měla naději, že si to manžel rozmyslí a vše se změní.

Lenka čekala ještě několik týdnů, během této doby se již podařilo zaregistrovat narození dcery a pak … šla k soudu, aby požádala o rozvod. Koneckonců, ona nechtěla být s takovým mužem, který nemá rád vlastní dítě a pohrdá svou ženou.

Prohlášení u soudu nepřijali s vysvětlením, že podle zákona může být takové prohlášení přijato až za tři až šest měsíců.

Soud / ilustrační foto / Zdroj: kindhearted.com.ua

„Chápu vaši složitou situaci, ale zákon porušovat nelze,“ namítl soudce.

Ale jak žít a krmit děti? Bude to trvat dlouho, než Lenka dostane pomoc při narození dítěte. Nemohou sedět na krku u rodičů důchodců přeci. Lenka se tak obrátila na vedoucího podniku, kde pracuje její manžel, sdělila svou situaci.

Ten zavolal hlavního účetního, jejího manžela. Když muž vešel do kanceláře, okamžitě řekl ženě: „Přišla jsi už ke mě do práce, aby jsi mi udělala zle? Chceš, aby mě vyhodili?“

Vedoucí ho zastavil: „Jste dobrý zaměstnanec, ale špatný otec. Pokud vy nechcete vychovávat děti spolu s manželkou, budou dostávat 33 procent z vašeho výdělku.“

Z ředitelské kanceláře odcházeli manželé jako nepřátele.

Kancelář / ilustrační foto / Zdroj: forbes.cz

Ale Lenka napsal prohlášení a otevřel v bance účet pro alimenty na děti. A pak začalo to nejhorší. Matka manžela uvedla, že o otcovství vnučky pochybuje. A se synem budou usilovat o genetické vyšetření a stanovení otcovství.

Rodiče, sestry a bratr podporovali Lenku. Otec Lenky si vzpomíná, že když ona s manželem žili u nich, všechno bylo v pořádku a zeť se jím zdál jako milujícím manžele a otec, chytrý a pracovitý hospodář. Pak se mladí přestěhovali k jeho rodičům.

A taková změna. Proč se to stalo? To go tak ovlivnila matka, která neustále tvrdila, že syn potřebuje pokračovatele rodu? Nikdo to nemůže pochopit, dokonce i vlastní sestra muže, která měla radost z narození neteře, a když se dozvěděla o takovém konfliktu, byla strašně překvapená.

Matka a dítě / Ilustrační foto / Zdroj: kupildoma.ru

PSALI JSME: MAMINKA SI BYLA JISTÁ, ŽE MANŽEL JE IDEÁLNÍ: „JAK TO, DCERO, ŽE SE NECHCEŠ VDÁT. PROČ SVATBU CHCEŠ ODLOŽIT. O ČEM TO MLUVÍŠ, KDYŽ SIS UŽ KOUPILA ŠATY“

PŘIPOMÍNÁME: VZTAH S MAMINKOU BYL NAPROSTO IDEÁLNÍ A PAK SE VŠE ZKAZILO: NECHCE UŽ PLATIT ŠKOLKU VNUČCE

Share