Zda ženy litují toho, že v mládi nějakého muže odmítli

První nepovedenou lásku litují asi všechny, že? Vzpomínají někdy se zasněným úsměvem. A i dárky školních přátel si někteří uchovávají po letech a desetiletích. Rozchod s manželem, milovaným člověkem může být líto, zvláště pokud byl rozchod obtížný, s pochybnostmi.

Ale to, že někdo bude litovat nějakého tam kluka, který ani nebyl sympaticky, to pochybuji. Ženy občas myslí na ty, kteří se jim líbili. A odmítají ty, kteří se jim nelíbili. Vždyť je to tak jednoduché.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ale nedávno jste měli spor s jedním kamarádem na toto téma. Ve skutečnosti, on zastává zcela opačný názor. Že ženy odmítají z hlouposti, z přehnaných očekávání nebo z arogance. A pak, když se jejich život rozpadne, rádi by se připojili k dobrému, ale ošklivému nebo nudnému kavalírovi. Už je ale pozdě, volné místo je obsazené.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Měli jsme tento spor dost dlouho. On křičí: ty jsi teď tak drzá. Máš vše relativně v pořádku, vlastní bydlení máš, výdělek také, pokud nevypadáte jako kráska, pak docela slušně. Ale představte si: sedíš si v pronajatém bytě, práce máš nudnou a málo placenou, obličej v vráskách, břicho až po kolena, kůže visí. Nelitovala bys toho, že jsi odmítla toho slušného muže, i když ne moc pěkného, který tě v mládí obtěžoval nabídkami?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Seděla jsem, přemýšlela a rozhodla se. Dobře, dobře. Řekněme, že žena má problémy. Finančně náročné. Nebo vzhledově není vše v pohodě. No, stává se. Ale proč by si žena měla v této situaci dělat další potíže, jako nemilovaný nezajímavý muž vedle ní? Jaký to má smysl? Pro zvýšení tragického účinku?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Myslím, že ženy, které mají všechno, nemilovaného muže vedle sebe nepotřebuje, protože i bez něj je vše v pořádku. A ženy, které mají potíže, TIM SPÍŠ NEPOTŘEBUJÍ! Protože to bude ještě horší. Není to tak?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA SNILA O RODINNÉM ŠTĚSTÍ, ALE JEJÍ TCHYNĚ MĚLA JINÉ PLÁNY PRO MLADOU RODINKU

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM RÁDA SVŮJ ŽIVOT“: PROČ SI 60LETÁ OSAMĚLÁ ŽENA ROZHODNĚ ODMÍTLA VZÍT MUŽE

Share