Zda musí žena odpracovávat v kuchyni svůj pobyt v bytě muže

– Když muž pozve ženu do svého vlastního bydlení, musí v něm pracovat! – četla Marina a stále více se divila. Takové nekompromisní výroky byly plné téměř všech fór na internetu.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: pravmir.ru

Moderní zástupci silnějšího pohlaví věří, že když si vezmou ženu do svého bydlení a postele, tak to hned znamená, jako by jím pronajali čast volného pronájmu, za který je třeba platit každodenní práci.

Tak žena musí tyto peníze odpracovat naplno. Ať vaří každý den čerstvé a chutné jídlo, peče a pak se zabývá úklidem, praním, tříděním ponožek. Alespoň nějaké odškodnění.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: psychologies.ru

Připomínám zřejmé argumenty: byt by se měl pronajímat bez majitele uvnitř, a když jsou majitelé stále tam, pak musí být nájem mnohem menší. Ale v pronajatém bytě můžete přivést klidně hosty nebo muže.

Bydlení je samozřejmě významným přínosem pro blaho rodiny. Z tohoto důvodu Marina, když její další přítel často zůstal přes noc, a poté dokonce nabídl, že se k ní přestěhuje, řekla mu o zásadě, kterou si přečetla na fóru.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

– Takže když se nastěhuješ do mého bytu, budeš mít denní úklid a přípravu jídla. Můj příspěvek je byt. A ty se pokus to stihnout. Koneckonců, ženy kombinují práci s každodenním životem. Všechno je poctivé.

– Takže mě vůbec nemiluješ, když bereš takový zvláštní poplatek za ubytování? – urážlivě řekl. – Ale nejsem žádný bezdomovec. Bydlím u rodičů. Takže mám kam jít.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: newsposter24.com

Taková byla odpověď potenciálního snoubence Mariny, který od té doby prakticky nezůstal u ní přes noc. Chvíli se ale rozhořčoval. Je vidět, že i on byl překvapený pohledy moderních muže, kteří měli štěstí, že měli vlastní bydlení.

PSALI JSME: JAK VYPADÁ NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA Z NIGÉRIE: V 5 LETECH SE STALA SLAVNOU MODELKOU

PŘIPOMÍNÁME: OTEC ZRUŠIL SVATBU, KDYŽ UVIDĚL PRAVOU TVÁŘ SVÉ NEVLASTNÍ DCERY

Share