Zamilovali se, když mu bylo 58 a jí 17 let: Jak se změnil život páru po 5 letech a mají-li děti

Věkový rozdíl mezi manželem a manželkou může způsobit veřejný nesouhlas a nedorozumění. Stalo se tak u mladé studentky a profesora na jedné univerzitě. Musel si pár spolu mnohým projít.

Ruce/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vztah mezi prváčkou a profesorem začal před 6 lety. V té době neměla Margarita jen 18 let a Viktorovi bylo již 58 let. Jen málo lidí ví, že se poprvé potkali, když dívka se učila na střední. Dívka zveřejnila příspěvek o olympiádě a Viktor si na něj dal like.

Viktor a Margarita/Zdroj: topfakty.com

Následně začali jednat. A poté mladá kráska začala studovat na univerzitě, kde profesor pracoval. Na chvíli se jim podařilo skrýt svůj vztah, ale spolužák všechno zničil. Byl zamilovaný do dívky, ale ona ne. Chlap se proto urazil a rozhodl se pomstít.

Viktor a Margarita/Zdroj: topfakty.com

Ukradl Margaritin telefon, a byl šokován, když viděl soukromé fotografie vysokoškolského učitele a nezletilé studentky.

Tyto obrázky se hned objevily na veřejnosti, většina komentářů byla naštvaná a nesouhlasná. Byli však i ti, kteří pár podporovali: „Miluj, zatímco miluješ, líbej, zatímco líbáš.“ Když se fotografie objevily na webu, policie se začala zajímat o Viktora, protože chodíval s nezletilou osobou. Muž to však myslel vážně a okamžitě požádal o ruku. Navzdory skutečnosti, že zeť byl starší než rodiče dívky, ​​nebyli rodiče proti svatby.

Viktor a Margarita/Zdroj: topfakty.com

Tomuto páru nikdo nevěřil, ale nyní jsou oficiálně manželé po dobu 5 let. Během této doby porodil pár dokonce dvě děti: syna Alexeje a dceru Kateřinu. Pár aktivně sdílí snímky z dovolené.

„Dnes je naší rodině 5 let. Před pěti lety, v výročí fakulty, jsme si řekli ano. Profesor a studentka se vzali. Den fakulty je pro nás skutečně rodinným svátkem,“ sdílela radostnou událost Margarita.

Rodina/Zdroj: topfakty.com

Předtím měl Victor manželství, ve kterém manželé nemohli najít vzájemné porozumění a pár se rozešel, neměli žádné děti. Ale teď má profesor všechno – milující mladou ženu, dvě děti, dobrou práci a prosperitu. Manželé se ve všem navzájem podporují a ve věkovém rozdílu nevidí žádné problémy – koneckonců jsou to jen čísla.

Tento pár dokázal všem, že v lásce neexistují žádné překážky. Ani věk, ani sociální status, ani názor ostatních nemohou zničit pocity, pokud jsou opravdu silné a upřímné.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ POŽÁDAL O RUKU SVOU MILOVANOU A BRZY TOHO LITOVAL: PROČ SE JÍ PŘEKVAPENÍ NELÍBILO

PSALI JSME: KOLEGYNĚ MĚ POŽÁDALA, ABY JÍ PŮJČILA MOJE NOVÉ ŠATY:KDY JSEM JI ŘEKLA URČITÉ POŽADAVKY A ONA SI TO OKAMŽITĚ ROZMYSLELA

Share