Zaměstnanec supermarketu viděl novou uniformu a vzbouřil se: Co se mu nelíbilo

Pokladník z Velké Británie přišel k šéfovi, sebevědomě ho vzal za ruku a požadoval, aby už nedostal obvyklou pánskou uniformu. Pevný stisk ruky a klidný hlas měl na manažera takový účinek, že podřízený nyní zapomněl na to, co jsou kalhoty v práci.

Ruce/Zdroj: medialeaks.ru

Zaměstnanec supermarketů Tesco z britského Hullu jménem Jeremy Jeffrey se dlouho bál odhalit své hlavní tajemství kolegům. Ve formě, ve které se cítil pohodlně, šel jen do obchodu nejblíže k jeho domu. Stará prodavačka ho znala téměř celý život, takže nevěnovala pozornost jeho vzhledu.

Když však došlo na objednávku nové značkové uniformy pro společnost, Jeremy si uvědomil, že se již nemůže skrývat před lidmi. Jen chtěl být šťastný.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Pokladník přišel ke svému šéfovi a řekl, že od nynějška chce dostávat pouze ženskou uniformu se sukni. Manažer ve své kanceláři taková prohlášení ještě neslyšel, a tak slíbil Jeremymu, že nyní pro něj dostane vhodnou soupravu.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Od té doby se Jeremyho život změnil k lepšímu. Tým se spřátelil až poté, co muž začal chodit do práce v sukni.

„Vždy jsem snil o tom, že budu nosit dámské oblečení, ale bál jsem se to přiznat. Od té doby, co jsem se před dvěma lety otevřel všem v práci, znělo mým směrem jen několik nepříjemných frází. Kolegové a návštěvníci obchodu se mnou zacházejí s porozuměním a respektem.“

Jeremyho vzhled často vyvolává u lidí stejnou otázku: jakou má orientaci. Pokladník se ale jen směje domněnkám, které vytvářejí ostatní.

Muž/Zdroj: medialeaks.ru

Od mládí se zajímal pouze o ženy, a když začal být otevřenější ohledně svých vlastních vkusů v oblečení, zažil ještě větší štěstí. Ve vztahu s dívkou skutečně mohou navzájem snadno nosit oblečení.

„Ve skutečnosti jsem ten nejobvyklejší člověk, který nosí jen sukni. Ale teď jsem mnohem šťastnější než dříve, protože mohu být sám sebou a nedělat si starosti s reakcí lidí.“

Pro své přátele také zůstal stejným Jeremym, jakým byl před obdobím sukně, který je fanouškem místního klubu „Hull City“.

PSALI JSME: STRÝC CHTĚL PRODAT DŮM KVŮLI DLUHU, ALE SYNOVEC HO PŘED CHYBOU ZACHRÁNIL: JEDEN ÚKLID JIM ZMĚNIL ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ, KTERÝ SBÍRAL MINCE PO DOBU 45 LET, PŘEKVAPIL POKLADNÍKA V BANCE JEJÍCH CELKOVOU HODNOTOU

Share