“Žádám o rozvod“: Jak SMS, kterou dostal manžel, pomohla ženě odhalit nevěru

Žena zveřejnila video na sociální síti, ve kterém vyprávěla příběh, který není horší, než roman o Sherlocku Holmesovi. Žena pochopila, že její manžel je nevěrný, a uvědomila si: nepřímé důkazy se jí nehodí, musíte hledat skutečné důkazy.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

První podezření vzniklo tehdy, kdy všimla zprávu, kterou muž poslal jinému. Napsal nějaké Lilly: „Dobré ráno, jak jsi spala?“ a žena okamžitě usoudila, že je čas zahájit její vyšetřování.

Nálezy/Zdroj: medialeaks.ru

Tato SMS zahájila řadu nepříjemných nálezů a objevů. Manželka nejprve narazila na následující zprávu. Neznámá se zeptala, jestli se teď opravdu řeší rozvod.

Nálezy/Zdroj: medialeaks.ru

“Milý chlápek z vesnice, který rád tráví čas venku a loví ryby nebo jen tak sedí u ohně a pije pivo. Rád chodím po pláži při západu slunce. Řeším rozvod,“ toto přečetla žena jako popisek na seznamovacím webu.

Nálezy/Zdroj: medialeaks.ru

Podle popisku žena usoudila, že její manžel čato někam chodí, a to aby se setkat s jinými dívkami. Pak jeho žena zkontrolovala jeho auto a našla tam nesporné důkazy: zubní pastu, převlékání, osobní hygienu a antikoncepci a také další telefon.

“Našla jsem další telefon, je to předchozí telefon mého manžela. Nabila jsem to a našla jsem tam několik seznamovacích aplikací,“ uvedla žena na závěr.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA SI UDĚLALA OBYČEJNÉ SELFIE A OKAMŽITĚ TOHO LITOVALA: VŠIMLA SI, ŽE NA FOTOGRAFII NENÍ SAMA

PSALI JSME: MAJITEL DOMU NA FOTOGRAFII UKÁZAL HMYZ VELIKOSTI MOPU: JEHO OBROVSKÉ NOŽIČKY NEJDE ZAPOMENOUT

Share