Zachytila dítě s kočárkem z vody, když plulo po silném proudu

Žena jménem Mis jako obvykle ve všední dny dělala něco na zahradě a v určitém okamžiku se rozhodla podívat se na bouřlivý proud vody v nedaleké řece, která se nacházel poblíž a všimla si v něm něčeho zvláštního… Naštěstí příběh, který jsme se rozhodli s vámi sdílet, má pozitivní konec.

Žena s kočárkem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Mis žije poblíž řeky, dlouho přemýšlela o tom, že by požádala úřady, aby to více přešetřili, protože pokud se tam někdo najednou dostane, pravděpodobnost, že se dostanete ven sám, je nulová.

Kočárek / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

„Ten den jsem sledovala, jak se mladá matka s kočárkem a psem prochází poblíž řeky. V jednu chvíli se kolem nich prohnala kočka, která upoutala pozornost psa a on ji honil, vodítko narazilo do kočárku a ten se převrátil přímo do silného proudu vody!“ – řekla Mis.

Dítě ve vodě / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

„Naštěstí jsem byla v tu chvíli blízko a mohla jsem kočárek uchopit, i když se zdálo nemožné ho vytáhnout na břeh, drželi ho nějaké vodné řasy.

Dítě ve vodě / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

V tu chvíli byl pravděpodobně jeho anděl vedle mě – ochranka, která mi s tím pomohla! Po takovém „dobrodružství“ jsem byla samozřejmě sama v ranách, ale to nevadilo, protože jsem okamžitě popadla dítě, které polklo mnoho vody a začalo modrat. Naštěstí pár lehkých ran do zad pomohlo dítěti vykašlat přebytečnou vodu z plic a začít znovu dýchat!“ opisuje situaci Mis. „O chvíli později stála matka poblíž, objímala a líbala své dítě!“ říká Mis.

Silný proud / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: CHLAPEC SE NARODIL PŘED 37 LETY S HMOTNOSTI 7,2 KG: JAK DOPADL JEHO ŽIVOT A JAK VYPADÁ DNES

PŘIPOMÍNÁME: ABSOLONOVÁ PO ROZCHODU SE SVÝM PŘÍTELEM PROZRADILA, KDO SE JÍ LÍBÍ

Share