“Začala tvrdá dieta a už třetí měsíc jím malinko každé tři hodiny”: Mahulena Bočanová promluvila, co jí hrozí v divadle, jestli se jí nepodaří zhubnout o pár kilo

Známá herečka Mahulena Bočanová během pandemii neměla žádné možnosti být aktivní ženou, kvůli čemuž většinu času trávila doma. Kvůli takovému způsobu života ale přibrala několik kilo, což jí může dost vidět v divadle.

Mahulena Bočanová/Zdroj: instagram.com

Portálu Super herečka promluvila, že největším překvapením bylo pro ni to, že v divadle začalo hrát už od června. Podle jejich slov, všichni byli jisti, že divadla se otevřou jen v záři.

Kvůli rychlému otevření divadel herečka začala hudbou. Nejvíc jí hrozilo to, že by nevlezla do kostýmu. “Takže začala tvrdá dieta a už třetí měsíc jím malinko každé tři hodiny,” řekla Mahulena.

Mahulena Bočanová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, stihla zhubnout o deset kilo, ale i s tím nemá stejnou váhu, jako měla před koronavirovou pandemii. Hubnutí se jí daří, a už v nejbližší době znovu bude vystupovat na divadelních scénách.

Mahulena Bočanová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREC Z ORDINACE A HEREČKA ZE SLUNEČNÉ UŽ NETAJÍ SVŮJ VZTAH: „ZKOUŠELI JSME TO, AŽ JSME TO PŘEZKOUŠELI“

PŘIPOMINAME: JIŘÍ MÁDL SE POPRVÉ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SE SVOU NOVOU LÁSKOU: ZNÁMÝ HEREC PROMLUVIL, KDY BY CHTĚL MÍT VLASTNÍ POTOMKY

Share