Zábavné video s kočkou, za kterým stojí celý příběh vůle a chuti do života

Kočka Sylvie a její hostitelka Joanna Parkerová žijí v městečku Axbridge v Somersetu. Joanna nedávno sdílela příběh svého mazlíčka.

Sylvie / Zdroj: YouTube

„Zázračné video mé točící se kočky. Sylvě byla diagnostikována vážná nemoc a bylo mi doporučeno ji uspat. Trpěla těžkou diafragmatickou kýlou. Všechny její vnitřní orgány se nacházely v hrudní dutině a střeva pevně ovinutá kolem srdce a plic. Naštěstí skvělí chirurgové dokázali pohnout jejími orgány a sešít bránici. Ale stále si nemohla hrát, protože její plíce byly velmi málo vyvinuté.“

Sylvie / Zdroj: YouTube

Žena se rozhodla koupit kočičí kolo, aby pomohla zvířeti zlepšit fyzickou kondici a posílit plíce. Sylvie si nový trenažér oblíbila od začátku, i když mohla chodit na něm jen pár vteřin a pak si potřebovala odpočinout.

Sylvie / Zdroj: YouTube

„Upřímně věřím, že kočka věděla, jak blízko je smrti, a byla odhodlaná co nejlépe využít příležitost žít. Kolo se pro ni stalo skutečnou vášní a svou fyzickou kondici posunula na skvělou úroveň. Kolo zrychlí natolik, že se vymkne kontrole, jak můžete vidět na videu.

Sylvie / Zdroj: YouTube

Ve 3 letech se chová jako kotě, kterým v dětství kvůli zdravotním problémům být nemohla. Moje zázračná kočka, kterou naše rodina velmi miluje, nás každý den rozesměje svým dováděním. Naštěstí se nám jeden z nich podařilo natočit!“ napsala Joanna.

PSALI JSME: JAK KOČKA, KTERÁ PORODILA 6 KOŤAT, PŘIJALA NEOBVYKLÉ ADOPTIVNÍ MLÁDĚ

PŘIPOMÍNÁME: Z JAKÝCH DŮVODŮ MŮŽE KOČKA LEŽET MAJITELI NA HLAVĚ

Share