Z unavené babičky se žena stala kráskou plnou života

Je potěšením sledovat módní transformace, pokud na konci je opravdu skvělá proměna.

Ruslan Tatyanin (stylista a vizážista) je srovnáván s Christopherem Hopkinsonem. Ruslanovi říkají „Maestro dlouhých vlasů“. Stylista dostal takové jméno kvůli své zvláštní lásce k dlouhým vlasům. Ruslan ví, jak zacházet s dlouhými vlasy a dělá opravdu úžasné účesy!

Ruslan Tatyanin / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Od roku 1999 začal pracovat jako stylista v televizi. Kromě své televizní práci se Ruslan účastnil mnoha soutěží a festivalů. Zakladatel vlastní školy Ruslan Tatyanin a online akademie Ruslan Tatyanin School, kde se pod jeho vedením studenti stávají skutečnými profesionály. Autor několika knih. Se svými mistrovskými kurzy procestoval téměř polovinu světa.

Taťána / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Nejlepší na jeho dovednosti je ale jeho práce. Dnes bude hrdinkou obyčejná ruská žena Taťána. Žena je již dávno babičkou a ráda hlídá vnoučata. Mnoho žen, které mají vnoučata, souhlasí, že hlídání vnoučat je těžká práce.

Ruslan Tatyanin a Taťána / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Taťána má dlouhé vlasy. Ruslan se pustil do práce a udělal ženě účes. A nalíčil Taťánu profesionální vizážista.

Taťána / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Podívejme se na výsledek!

Kam zmizela unavená babička? Před námi je nádherná, mladá, krásná žena plná života a síly! Líčení skrylo vrásky, zvětšilo oči a zdůraznilo rty. Úžasné kadeře omladily Taťánu. Není divu, že se říká, že dlouhé, upravené a krásné vlasy jsou synonymem mládí.

Taťána / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Pro druhý look stylista dal vlasy do vysokého drdolu a make-up se mírně změnil, odstíny ztmavly. Teď je to obchodní dáma, která přišla na důležitou schůzku.

Taťána / Zdroj: stil.mirtesen.ru

Po sprše nebyly zjevně žádné stopy make-upu ani účesu. Byl to hlavní cíl transformace? Je pravděpodobné, že hlavní bylo, aby se hrdinka cítila krásná, upravená a luxusní. Doufáme, že se Taťána začala krásně líčit, dělat účesy a užívat si života.

PSALI JSME: KLIENTKA NECHTĚLA ZKRÁTIT DÉLKU VLASŮ, ALE STYLISTA SE ROZHODL UDĚLAT TO PO SVÉM. A MĚL PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ KADEŘNÍK TO DOKÁZAL UDĚLAT LÉPE NEŽ PLASTICKÝ CHIRURG: 14 NÁPADNÝCH PŘÍKLADŮ PROMĚN

Share