„Vztah se rozdrolil“: Zdá se, že Roman Šebrle a jeho manželka Eva se po 21 letech manželství rozvádějí

Olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 a televizní moderátor Roman Šebrle se rozvádí se svou manželkou Evou Šebrlovou. Jejich manželství trvá už 21 let. Píše o tom server iDNES.cz s odkazem na Blesk.cz.

Portál Blesk napsal, že jejich zdroj jim sdělil, že se pár hodlá rozvést a že už sepsali žádost o rozvod. Pro lidi z jejich okolí to podle něj nebylo velké překvapení.

Roman Šebrle / Zdroj: youtube.com

„Delší čas bylo zjevné, že to pěkné mezi nimi nějak vyhaslo a vztah se rozdrolil,“ řekl zdroj pro Blesk.cz.

Dodal, že v roce 2018 měli určité problémy, ale tehdy se s tím snadno vyrovnali. Právě teď se však k tomuto kroku odhodlali, i když pro rozvod nebyl zřejmý důvod.

Roman Šebrle / Zdroj: youtube.com

V roce 2018 fotografové portálu Expres.cz pořídili několik fotek, jak se sportovec a moderátor líbal na jedné party s kolegyní z televize. Ve stejný večer Roman a sekretářka a profesionální tanečnice Denisa odjeli spolu taxíkem.

Poté, co se o této situaci dozvěděla média, moderátor veřejně prohlásil, že toho velmi lituje a že se omlouvá. Tehdy řekl, že to, co se stalo, byl „alkoholový přešlap“.

Roman Šebrle / Zdroj: youtube.com

Roman Šebrle a Eva Šebrlová (rodným příjmením Kasalová) se vzali v roce 2000. Během jejich manželství se jim narodily dvě děti, a to Syn Štěpán a dcera Kateřina. Dva jejich potomci se věnují fotbalu.

Po skončení kariéry v atletice začal pracovat jako moderátor a také se věnuje golfu. Kromě toho je nyní trenérem, trénuje vícebojařskou skupinu.

PSALI JSME: PAVEL NEDVĚD A JEHO STĚHOVÁNÍ KVŮLI VZTAHU S DAROU ROLINS: DCERA BÝVALÉHO FOTBALISTY PROZRADILA, JESTLI SE CHYSTÁ VRÁTIT DO ČESKA

PŘIPOMÍNÁME: MICHAELA KUKLOVÁ SE POCHLUBILA DOJEMNOU VZPOMÍNKOU NA JIŘÍHO POMEJE: ZNÁMÝ REŽISÉR BY VČERA OSLAVIL SVÉ SEDMAPADESÁTÉ NAROZENINY

Share