Vztah blogerky Týnuš Třešničkové s přítelem skončil: „Tenhle člověk má rád jenom sám sebe,“ řekl její bývalý partner

Když jejich vztah teprve začal, tak blogerka Týnuš Třešničková všem ukázala svou lásku. Už plánovali společné bydlení, ale pak jejich vztah skončil. Týnuš Třešničková pro portál Super.cz uvedla, že se s Ladislavem rozešla.

Pro Ladislava byl tento rozchod rozhodně těžký. Web Super.cz píše, co přesně bývalý partner blogerky po rozchodu řekl, jak to komentoval.

Řekl, že to asi vypadalo, že jsou krásný pár, ale teď už se s tou ženou nechce nikdy potkat. Podle svých slov poslední tři měsíce vztahu pro ni pracoval jako fotograf a také jí vymýšlel program, co by měla dělat, aby jí nepadali followery.

V těžkých chvílích byl také její oporou. Podle svých slov se snažil chovat jako dobrý chlap, pomáhal jí a vždy ji podporoval.

„Tenhle člověk má rád jenom sám sebe a všechno přepočítává jen na peníze,“ řekl Ladislav. Podle svých slov doufal, že by ji mohl trochu změnit, ale zřejmě se mu to nepodařilo.

Řekl také, že jeho bývalá partnerka nenávidí lidi. Dodal, že je to velmi zlý člověk, ale neví, proč taková je, jen předpokládá, že se to mohlo stát po té nehodě.

Týnuš Třešničková / Zdroj: youtube.com

Nechápe také, co chce blogerka s bytem udělat, pokud pro ni ještě není schválena hypotéka. Pro něj to všechno vypadá jako nějaká šaškárna.

Týnuš Třešničková a Ladislav / Zdroj: Instagram

„A romantika? Ten člověk mě podvedl hned při první příležitosti,“ dodal. Jejich společní známí prozradili, že pro něj byl tento rozchod opravdu těžký. Vypadá to, že se právě Týnuš Třešničková rozhodla rozejít.

Blogerka na svém Instagramu se k této situaci také vyjádřila.

Zdroj: Instagram Týnuš Třešničkové

PSALI JSME: TEN CHLAP SE BOJÍ SEZNÁMIT SE S DÍVKAMI, PROTOŽE JAKÁKOLIV Z NICH MŮŽE BÝT JEHO SESTROU: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: JAN HAMÁČEK OZNÁMIL, ŽE VLÁDA CHCE OBNOVIT PROTIEPIDEMICKÝ SYSTÉM PES: TAKÉ PŘÍŠTÍ TÝDEN BY MĚL BÝT PŘIPRAVEN PLÁN NA ROZVOLŇOVÁNÍ OPATŘENÍ

Share