Vzhled herce Pavla Soukupa se výrazně změnil, rychle zhubl: co je příčinou těchto změn

Herec a dabér Pavel Soukup se v poslední době hodně změnil, mnozí by mohli být překvapeni, jak teď vypadá. Příčinou těchto změn je těžká nemoc. Píše o tom server Expres.cz.

Před sedmi lety herci praskl vřed a začalo krvácení do břicha. Naštěstí ho lékaři zachránili, a tak se po nějaké době zotavil, i když v takových případech může dojít i ke smrti.

Pavel Soukup / Zdroj: youtube.com

Ale po tomto případě je nucen dodržovat přísnou dietu, to ovlivňuje i jeho vzhled. Hodně zhubl, vypadá úplně jinak než dřív.

Portál Aha! se herce zeptal, zda má nyní žaludek v pořádku a jak se nyní cítí. Herec se na tuto otázku rozhodl odpovědět s humorem.

Pavel Soukup / Zdroj: youtube.com

„Já že jsem kost a kůže? Toto mi řekl tuhle řezník, já se ale cítím skvěle,“ řekl Pavel Soukup pro portál Aha! Už nikdy nebude mít stejný stav žaludku jako předtím.

Teď je pro něj nejdůležitější, že může pracovat. Nechce to dělat pro sebe, ale pro své děti. Před časem dal svým dětem veškerý svůj majetek.

Pavel Soukup / Zdroj: Profimedia.cz

Tehdy řekl, že nemá sen a že už nic neplánuje, stal se opravdovým minimalistou. Nechce cestovat, mít majetek nebo účty.

Koupil pro své děti byty a všechno ostatní dal také jim, už nic nepotřebuje, minimalismus se stal jeho filozofií.

PSALI JSME: TENTO SVĚT OPUSTILA HEREČKA ZDENKA PROCHÁZKOVÁ: PŘEDSTAVITELCE LÍDY BAAROVÉ BYLO 95 LET

PŘIPOMÍNÁME: BĚHEM PRÁZDNINOVÉHO VÍKENDU ŽÁDNÉ SLUNÍČKO NEBUDE: METEOROLOGOVÉ PROZRADILI, JAKÉ POČASÍ MOHOU OČEKÁVAT OBYVATELE ČESKA

Share