„Vždyť je to poprvé a já už se pak rozvádět nebudu“: Martin Zounar otevřeně promluvil o své svatbě s Kateřinou

Herec Martin Zounar si myslel, že pokleknout před svou přítelkyni bude nejtěžší v předsvatební přípravě. Ale spletl se, dopředu je čekalo něco, co rozhodně nechtěli. Rozeslali pozvánky na svatbu, ale ještě dva dny předtím kabinet vyhlásil nouzový stav. Herec však spolu se svou partnerkou psycholožkou Kateřinou doufá, že ještě brzy budou mít svatbu, kterou chtějí. Píše o tom portál Aha!

Když Martin Zounar požádal o ruku svou přítelkyni Kateřinu, doufal, že se jim podaří svatbu za pár měsíců zorganizovat.

Martin Zounar / Zdroj: youtube.com

Herec plánoval, že svatba bude v červnu, ale pak se začal zvyšovat počet hospitalizovaných pacientů s koranvirem. Už měli naplánované úplně všechno.

Ale dva dny předtím, než poslali svatební oznámení, vláda vyhlásila nouzový stav. Martin Zounar popsal situaci, která nastala loni na jaře.

Martin Zounar / Zdroj: youtube.com

„Zjistili jsme, že bychom tam mohli mít dva psi, dcery, svědkové už by se tam nevešli a oddávající by měl gumové rukavice a já bych měl pocit, že jsem spíš na vyšetření prostaty,“ řekl Martin Zounar v show Face to Face.

Zpočátku se na podobné variantě shodli, ale pak si to rozmysleli a odmítli. Pro oba to bude první svatba, takže by si to rádi užili.

Martin Zounar / Zdroj: youtube.com

Herec dokonce žertoval, že pokud ho jeho budoucí manželka jednou vyhodí, stejně se rozvádět nebude, i kdyby byl sám.

Proto se opět začíná plánovat svatba, i když současný březen je výrazně horší než loňský. Zatím tedy nemohou říct, kdy přesně bude veselka. Toto plánování už bude určitě opatrnější.

Kromě všeho ostatního má Martin Zounar ještě jeden cíl, kterého chce dosáhnout ještě před tímto osudným dnem. Chce zhubnout.

Martin Zounar / Zdroj: youtube.com

Herec dříve často trénoval, ale pak kvůli značným omezením to nemohl. Už váží 119 kilogramů a trápí ho to. Podle něj měl s tím problémy i jeho otec a přežil dokonce 6 infarktů.

Martin Zounar se proto hodlá věnovat hubnutí a chce to dělat profesionálně, proto plánuje vyhledat pomoc lékaře. Na své svatbě chce být krasavcem.

PSALI JSME: “ŽENY MAJÍ VYDRŽET VŠE“: MATKA HEREČKY ŽILKOVÉ ODSOUDILA ROZVOD DCERY

PŘIPOMÍNÁME: HVĚZDA SERIÁLU VELKOLEPÉ STOLETÍ RADIKÁLNĚ ZMĚNILA IMAGE: VYPADÁ OPRAVDU PERFEKTNĚ

Share