Výročí odchodu Jiřího Růžičky: Podrobnosti smutné události

Jiří Růžička byl synem známé herečky Heleny Růžičkové, který zemřel kvůli mozkové mrtvici v roce 1999 ve věku 43 let. Největším problémem Jiřího byla obezita, kvůli které mozkovou mrtvici nepřežil.

Před lety jeho kamarád sdílel, že Jiří zkolaboval na svém bytě, ale když přijela sanitka, lékaři ho nezvládli vynést z bytu. Museli to dělat hasiči, ale bohužel přijeli už pozdě.

Jiří Růžička/Zdroj: youtube.com

Jeho maminka říkala, že Jiřího v nemocnici obracelo denně až šest hasičů, kterým platila až tisíc korun každý den. Tehdy i lékaři potvrzovali, že Jiří zemřel kvůli své nadváze, protože kvůli níž nestihli ho včas zachránit.

V nemocnici Jiří strávil až čtvrt roku, a přesně tam se jeho stav zhoršil. Tehdy ani nedokázal mluvit, kvůli čemuž komunikoval s maminkou a personálem jen psaním.

Helena Růžičková/Zdroj: youtube.com

Růžičková dokonce prozradila, že jedna zdravotní sestra sypala Jiřímu buničinu do hadiček. Dělala to jen proto, že herečka kandidovala za KSČM do senátu, a rodiče zdravotní sestry umírali v komunistických lágrech. “Tak ty tady chcípneš,” říkala Helena.

Helena a Jiří Růžičkové/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: LUCIE BENEŠOVÁ UKÁZALA SVOU MAMINKU A SVÉ SLEDUJÍCÍ VELMI PŘEKVAPILA: JE JASNÉ, PO KOM HEREČKA ZDĚDILA GENY, KTERÉ ZPOMALILY JEJÍ STÁRNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: HANA GREGOROVÁ DOSTALA VELKÝ MAJETEK: PO KOM ZDĚDILA ZNÁMÁ HEREČKA DALŠÍ BOHATSTVÍ

Share