„Vypadáte jako sestry“: Kateřina Brožová se pochlubila společnou fotkou s dcerou

Herečka Kateřina Brožová na svých sociálních sítích jen zřídka ukazuje svou dceru Kateřinu. Před Novým rokem se ale přesto rozhodla pochlubit společnou fotkou, její dceři je už dvacet let a je neuvěřitelně krásná. Mladá slečna miluje koně a věnuje se parkurovému skákání. Píše o tom server Expres.cz.

Mnoho českých celebrit má krásné dcery, některé z nich se také staly populární na sociálních sítích. Jednou z nich je i dcera Kateřiny Brožové a podnikatele Zdeňka Tomana.

Kateřina Brožová / Zdroj: youtube.com

Nedávno na svém Instagramu herečka zveřejnila jejich společnou fotografii a napsala „moje všechno“.

Fanouškům se snímek rozhodně líbil, je vidět, že dostal hodně lajků, a to přes 3,5 tisíce. Kromě toho fanoušci napsali spoustu příjemných komentářů.

Kateřina Brožová / Zdroj: youtube.com

Někteří lidé říkali, že dcera je stejně krásná jako její matka. Dvacetiletá parkurová jezdkyně má skvělou postavu, dlouhé blond vlasy a dlouhé nohy.

„Vypadáte jako sestry,“ napsal jeden z uživatelů sociální sítě. Na fotografii je skutečně vidět, po kom zdědila krásu.

Kateřina Tomanová je talentovaná jezdkyně, rozhodla se, že se tímto sportem bude zabývat stejně jako například Anna Kellnerová. Dcera slavné herečky jezdí za tým Agrotrade Stables.

Na svém Instagramu nedávno napsala, co se v jejím životě v roce 2021 stalo. „Dokončila jsem školu, začala studovat na univerzitě, navštívila spoustu míst, poznala spoustu nových přátel a splnila si pár svých dlouhodobých přání,“ uvedla Kateřina Tomanová. Nyní čeká, co jí nabídne příští rok.

PSALI JSME: „MONIKA BAGÁROVÁ JE NEJSILNĚJŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTĚ“: JAN BENDIG ŘEKL, JAK SE BAGÁROVÁ CÍTÍ PO ROZCHODU

PŘIPOMÍNÁME: HEZKÝ PÁR: ZNÁMÝ TURECKÝ HEREC BURAK ÖZÇIVIT SE POCHLUBIL SVOU KRÁSNOU MANŽELKOU

Share