„Vypadal velmi unaveně a chyběla mu jedna tlapka“: Muž riskoval život, aby zachránil psa. Hrdinský čin

Ne každý z nás je připraven riskovat svůj život kvůli jinému člověku, a pokud jde o psa …

Slavný taiwanský národní park Taraki je velmi populární. Denně jej navštěvují stovky turistů z celého světa.

Místní obyvatelé se rozhodli postavit mezi malebnými horami a pláněmi dům pro turisty. Každý návštěvník může zůstat přes noc a užít si tu krásu.

Nedávno se v parku málem stala tragédie. Návštěvnice hotelu, procházející se parkem, uviděla v domácí peci ze starého kovového sudu psa. Vypadal velmi unaveně a chyběla mu jedna tlapka.

Pejsek / Zdroj: kenguru.plus

Žena nemohla ubohému zvířeti sama pomoci a obrátila se s prosbou o pomoc na Seana McCormacka, který pomáhá zvířatům v nouzi.

Sean si uvědomil, že není přímá cesta k místu, kde je pes, a bude muset překonat hory a těžko přístupná místa, která jsou životu nebezpečná. Kdyby šel cestou kolem, pes by se na pomoc možná nedočkal, a tak se Sean rozhodl riskovat.

Muž riskoval život, aby zachránil psa / Zdroj: kenguru.plus

Doprovázel ho jeho kamarád, který park dobře zná a orientuje se v něm. Předtím nikdo tak riskantní cestu nepřekonával, ale Sean o svém rozhodnutí nepochyboval, přestože byl v horské turistice úplným nováčkem.

Muži došli ke psovi a zraněné zvíře jim okamžitě vylezlo vstříc. Pojmenovali ho Sandy. Psovi ošetřili zraněné tlapky, zabalili ho, vložili do velkého batohu a vyrazili na cestu. Muži psa postupně nesli. Pes seděl velmi tiše, jako by chápal, že ho lidé zachraňují.

Muž riskoval život, aby zachránil psa / Zdroj: kenguru.plus

Zatímco se Sandy po záchraně léčil, Seanovi psali starostliví lidé z celé země. Byli připraveni vzít si pejska a starat se o něj.

Sandy / Zdroj: kenguru.plus

Po úplném uzdravení našel Sandy nového majitele. Díky dvěma odvážným chlapům s dobrým srdcem byl pes zachráněn a získal nový šťastný život. Skuteční hrdinové!

PSALI JSME: MALÝ PUDL BYL NA TOM TAK ŠPATNĚ, ŽE SE ANI NEDALO ROZEZNAT PLEMENO. LEŽEL U SILNICE PŘES DEN NEŽ JEJ ZACHRÁNILI

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZACHRÁNIL KOČKU UVÍZLOU NA STŘEŠE BALKONU: JAK SE MU TO PODAŘILO

Share