Vybraný vámi anděl prozradí, co vás čeká v příštích 20 dnech

Podle Písma svatého jsou andělé vždy blízko lidí! Hlídají, poskytují pomoc v těžkých chvílích. A dokonce mohou splnit sny! Zvlášť když se na ně někdo obrátí.

Je známo, že andělé jsou poslové Boží. Nejčastěji předznamenávají některé radostné události nebo vůli Páně. Nejen, že ztělesňují sílu, která je schopna chránit před zlem.

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Tyto božské bytosti nejsou přítomny pouze v křesťanské víře. To naznačuje, že upřednostňují ty, kteří žijí poctivě a neškodí druhým.

Jakou dobrou zprávu vám tito milí andělé přinesli? Podívejte se a vyberte obrázek, který se vám líbí nejvíce.

První Anděl

V nejbližších dnech se na vás usměje štěstí po materiální stránce. Vyšší síly jsou připraveny vám pomoci učinit důležité rozhodnutí. A nezapomeňte, že všechny události jistě povedou k pozitivnímu výsledku!

Anděl / ilustrační foto / Zdroj: dialog.ua

Druhý Anděl

Vybraný vámi anděl slibuje vám v následujících dnech pozitivní náladu. Zavolejte své blízké, pozvěte je, aby jste se společně setkali. Čekali jste na ten den tak dlouho. Buďte jen s blízkými přáteli!

Anděl / ilustrační foto / Zdroj: invictory.org

Třetí Anděl

Brzy pro vás přijde velmi světlé a radostné období. Pravděpodobnost získání nějakého daru je velmi vysoká. Budete cítit nárůst energie a zvláštní povzbuzení!

Anděl / ilustrační foto / Zdroj: icocnews.ru

PSALI JSME: VYBRANÝ VÁMI POZNÁMKOVÝ BLOK PROZRADÍ, CO VÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍCH NĚKOLIKA DNECH

PŘIPOMÍNÁME: VYBRANÉ PERO VÁM ŘEKNE O ZÁKLADNÍCH CHARAKTERISTIKÁCH VAŠÍ OSOBNOSTI

Share