Vlastina Svátková se pochlubila svým novým domem a také novým partnerem: Kdo je ve dnešní době po boku známé herečky

39letá herečka Vlastina Svátková se několik měsíců rozcházela se svým manželem Jiřím Kounickým. Během rozvodu ale stihla pro sebe a své tři syny dodělat krásný domeček, kterým se pochlubila na Instagramu.

Vlastina Svátková a Jan Ryba/Zdroj: instagram.com

Dokonce si po rozchodu našla novou lásku, kterou je o 7 let mladší Jan Ryba. Do svého nového domu se přestěhovala ještě v únoru, ale ukončila ho zdobit jen před několika dny.

“Domov, důležitý prostor, kde teď trávíme nejvíc času a možná ještě dlouho budeme,” napsala známá herečka, která je velmi ráda, že se přestěhovala se svými synu do luxusního domečku.

Dům Vlastiny Svátkové/Zdroj: instagram.com

Její dům je velmi světlý díky oknům, kterých je v domě obrovské množství. Její nové bydliště vypadá jako Španělska víla, což je v Česku dost neobvykle. Herečka svůj domeček nestavěla, ale po přestěhování ho moc krásně vyzdobila.

Dokonce venku má i vodopád, což fanoušky hodně překvapilo, protože žádná česká celebrita se ještě nechlubila, že má doma vodopád. Takový vodopád je nejen velmi krásný, ale i se bude využívat v leté.

Dům Vlastiny Svátkové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “MÍŠA SPÍŠ PŮJDE TOUTO CESTOU“: HEREČKA EVA DECASTELO UKÁZALA SVÉHO SYNA A PROZRADILA PROČ NECHCE KRÁČET V JEJÍ ŠLÉPĚJÍCH

PŘIPOMINAME: JAKUB PRACHAŘ PROZRADIL SVŮJ RECEPT K ÚŽASNÉ POSTAVĚ: ZNÁMÝ HEREC PROZRADIL, JAK ZHUBL OSM KILOGRAMŮ

Share