„Viděla jsi se v zrcadle,“ řekl Aleš a odešel: Co se stalo později

Natalia ve svých 41 letech byla úspěšná podnikatelka. S dobře upraveným vzhledem, s ostrou myslí, mohla dobýt každého muže. Ale z nějakého důvodu dala přednost obyčejnému hlídají jménem Aleš.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Seznámili se, když přijela svým novým autem do restaurace na oběd. Usmál se na ni, něžně podával ruku z auta. V tu chvíli v Natalii propukla jiskra v srdci. No a co, že je mu 25 let, nemá nic svého, ani moc rozumu. Ale on viděl v ní ženu.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Tak začal jejich vztah. Aleš žil v jejím domě, jezdil na jejím autě, nikde nepracoval, seděl doma. V zásadě to Natalii vyhovovalo. Alespoň sedí doma a nemusí se bát, kde je a s kým je. Věřila, že s tím chlapem může mít i dítě. Byla tak slepá…

Pak Natalie koupila pro Aleše vlastní auto. A ten začal čím dál častěji mizet. Tam, kde byl v noci, se nepřiznal, ale Natalia začala mít různé myšlenky. Jakmile se Aleš opět vrátil domů, ona už na něj čekala u stolu, aby zahájila vážný rozhovor.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

– Aleši, kde jsi byl zase? Kam mizíš?

– Do toho ti nic není. Jsi snad moje matka, abych ti musel říkat, kde jsem byl?

– Jsem žena, se kterou žiješ. Měl bys mít respekt.

– Jaký respekt? Viděla jsi se v zrcadle? Stará paní! Odcházím od tebe. Myslíš, že s tebou budu vždycky? Otevři oči, nikdo tě nepotřebuje. Chao! – řekl Aleš, vzal kufr se svými věcmi a odešel. Natalia seděla u stolu, sklonila hlavu a hořce plakala. Udělala pro něj tolik věcí. Opravdu byl celý problém ve věku?

Žena s telefonem / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

A budete si myslet, že Natalia opustila ruce, začala pít nebo něco jiného a Aleš se stal úspěšným. Ale ne, Natalia byla silná žena. Týden brečela a pak se sebrala. Jednou dokonce se setkal s úspěšným podnikatelem o něco starší než byla ona. Založila s ním rodinu.

Těhotná žena / Zdroj: abrozzi.com

A Aleš, no co Aleš. Ten přišel o všechny peníze, které měl, o auto, které mu Natalia koupila. A svůj život ukončil obyčejným dělníkem v továrně.

PSALI JSME: “VŽDYCKY JSEM SE TOHO BÁLA“: KAMARÁDI PROZRADILI O ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMECH PRVNÍ MANŽELKY EXPREZIDENTA TRUMPA

PŘIPOMÍNÁME: „ZKONTROLUJ SUŠIČKU“: KOUPĚ POUŽITÉ TECHNIKY SE OBRÁTILA NEČEKANÝM FINÁLEM

Share