Vicepremiér Karel Havlíček oznámil z jakým hnutím bude kandidovat během podzimních voleb

Ministr průmyslu a dopravy a vicepremiér Karel Havlíček v podzimních volbách bude kandidovat z hnutím ANO, zatím ale se do premiérového hnutí nepřidá. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Karel Havlíček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V rozhovoru pro online portál svěřil, že kandidovat s největší pravděpodobnosti bude s hnutím ANO. “V tuto chvíli ale vše spěje k tomu, že budu kandidovat za ANO,“ promluvil vicepremiér.

Karel Havlíček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Podle něho už není čas něco měnit a “utíkat z boje“. Napověděl, že do politiky před roky šel jako člověk, který již má zkušenosti v podnikání. A proto politické otázky pro něj není o penězích, ale o pomoci.

Karel Havlíček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Havlíček je známým českým politikem a právě to je příčinou proč spolupráci s hnitím ANO neodmítne. “Považoval bych to za velkou zbabělost,“ míní.

Karel Havlíček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dodal však, že přihlášku do ANO podávat nemá v plánech. Ale celkově ze všech hnutí mu nejvíce vyhovuje právě premiérovo. Podle slov ministra Havlíčka hnutí se odlišuje hlavně tím, že ukazuje svou produktivitu.

ČTĚTE TAKÉ: MINISTR HAVLÍČEK ŘEKL, ŽE NEGATIVNÍ TESTY BUDOU NEZBYTNOSTÍ PRO ÚČAST V RŮZNÝCH AKCÍ: SITUACI VYŘEŠÍ POUZE PROOČKOVANÍ POPULACE

PSALI JSME: VLÁDA HODLÁ POMÁHAT VŠEM ZAVŘENÝM PROVOZOVNÁM: KAREL HAVLÍČEK ŘEKL, KTEŘÍ PODNIKATELÉ BUDOU MOCI DOSTAT 400 KORUN DENNĚ NA JEDNOHO ZAMĚSTNANCE

Share