„Většina lidí dělá chyby, ale musíme se z nich poučit“: Tereza Hlůšková si po návratu z pakistánské věznice založila Instagram a obrátila se k veřejnosti

Tereza Hlůšková poté, co se vrátila z pákistánské věznice už si zřejmě znovu zvykla na život v Česku. Má nový profil na instagramu a také již poskytla rozhovor. Chce všem říct pravdu kolem svého případu a očistit své jméno. Píše o tom web extra.cz s odkazem na reportermagazin.cz.

Hlůšková strávila několik let ve vězení v Pákistánu za pašování drog a nyní se konečně vrátila domů. Češka se chce vrátit k běžnému životu po pobytu v hrozných podmínkách a užívat si života.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Nově si založila nový účet na instagramu a určitě svými příspěvky zaujme mnoho lidí, kteří chtějí vědět, jak žije Tereza, u které celnici našli téměř 9 kilogramů heroinu.

V minulosti Hlušková se fotila v hotelech ve vyzývavých pózách. Nyní se to ale změnilo a první fotky ukazují její přirozenost.

Těmito příspěvky ale také chtěla přilákat lidi, aby si přečetli její nový rozhovor. Tereza chce čtenářům říct pravdu a také prozradila, že ji mrzí názory lidí, kteří nevědí ani polovinu toho, co se stalo.

„Většina lidí dělá chyby, ale musíme se z nich poučit. A žít dál! A o to se teď právě snažím,“ píše na Instagramu Hlůšková, která svou aktivitu na sociálních sítích začala omluvou.

Češka ví, že byla naivní, udělala chybu a za to odpykala čtyřletý trest ve vězení. Nyní se proto chce vrátit k normálnímu životu.

Dodává ale, že nevěděla, že veze v kufru grogy, i když tušila, že se jedná o něco nelegálního. „A znovu opakuji: mrzí mě to,“ uvedla v rozhovoru Tereza.

PSALI JSME: SOUKUP A HANYCHOVÁ SI UŽÍVAJÍ DOVOLENOU VE ŠPANĚLSKU: DORAZILA TAM I ŽILKOVÁ S VNOUČATY

PŘIPOMÍNÁME: TŘI MĚSÍCE PO PORODU: MONIKA MAREŠOVÁ UKÁZALA FOTKU V PLAVKÁCH, VYPADÁ SKVĚLE

Share