Veronika Arichteva ukázala fanouškům svůj nový dům: „Má krásnou atmosféru, kterou se budeme snažit uchovat,“ popisuje herečka

Herečka Veronika Arichteva na Instagramu ukázala svým fanouškům své nové hnízdečko lásky. Herečka a její manžel Biser Arichtev koupili dům, který byl postaven už v roce 1890. Nyní hodlají provést rekonstrukci.

Veronika Arichteva / Zdroj: youtube.com

Tento dům byl postaven na konci 19. století, takže vypadá trochu zvláštní. Díky tomu tam má svou atmosféru a své kouzlo.

Šťastný pár má v úmyslu rekonstruovat tento dům, ale chtějí to udělat tak, aby dům neztratil své kouzlo. Takže to nebude snadný úkol, ale jsou na to připraveni.

Veronika Arichteva / Zdroj: youtube.com

Veronika Arichteva řekla, že by bylo mnohem jednodušší tento dům zbourat a na jeho místě postavit něco nového, ale půjdou jinou cestou.

Na svém Instagramu napsala celý soubor rekonstrukčních prací, rozhodně to nebude rychlé. Podle ní má vysoké stropy, jsou tam silné stěny a také hodně světla.

Veronika Arichteva / Zdroj: youtube.com

„Hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budeme snažit uchovat,“ uvedla Veronika Arichteva. Už sní o tom, jak a kde v novém domě bude pít kávu a koukat na svého syna.

PSALI JSME: „UŽ NECHCI BÝT OTROKEM“: BRITNEY SPEARS VYSTOUPILA U SOUDU PROTI OTCI, KTERÝ JE JEJÍM OPATROVNÍKEM

PŘIPOMÍNÁME: „DNES JSEM BYLA NA KONTROLE“: MONIKA ABSOLONOVÁ SE PO NÁVŠTĚVĚ LÉKAŘE DOZVĚDĚLA NEČEKANOU ZPRÁVU A PROZRADILA FANOUŠKŮM, PROČ BUDE MUSET ZŮSTAT DOMA JEŠTĚ NĚJAKOU DOBU

Share