Věci, které různá znamení zvěrokruhu potřebují pro pohodlí doma

Po návratu domů večer všichni chtějí odpočinout si. Ale každý má svůj vlastní recept na relaxaci.

Každé znamení zvěrokruhu potřebuje jen jednu věc pro pohodlí doma.

Znamení zvěrokruhu / Zdroj: electropiknik.cz

Beran

Zástupci tohoto znamení mají velmi zvláštní představu o pohodlí. Doma musí mít Beran hudební systém nebo alespoň kvalitní sluchátka. Hudba je přesně to, co pomáhá mu relaxovat a znovu se cítit naživu.

Býk

Býk bude nejšťastnější ve svém domě s vlastní zahradou. Pokud v podmínkách městského bytu to není možné, pak by měla být na balkoně mini zahrada nebo alespoň pokojové rostliny, čím více, tím lépe.

Blíženci

Police s knihami, v ideálním domě Blíženců bude určitě vlastní knihovna. Šustění stránek, vůně knih, tyto jednoduché věci fascinují zástupce tohoto znamení jako nic jiného.

Pohodlí / Ilustrační foto / Zdroj: speedating.kiev.ua

Rak

Rak potřebuje pevná objetí. Zástupci tohoto znamení milují, když je doma někdo velký, chlupatý a chápavý. Například pes nebo kočka. Nakonec je lze kdykoli obejmout a nebude jim to vadit.

Lev

Lev musí mít toaletní stolek a velké zrcadlo, aby mohl oceňoval svůj vzhled. Osvětlení je velmi důležité. Lev se rád cítí jako hvězda, a to nejen na veřejnosti, ale také doma.

Panna

Pro Pannu jsou pohodlí a pořádek synonymy. Nikdy si nebudou moci odpočinout v neuklizeném pokoji. Proto jsou skutečnými odborníky, pokud jde o organizaci prostoru. Každá věc by měla být na svém místě, teprve tak jsou Panny šťastné.

Pohodlí / Ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Váhy

Váhy mohou mít doma minimalismus, jednou podmínkou je postel, či přesněji perfektní postel. Nejpohodlnější polštáře, nejpohodlnější přikrývka, nejpohodlnější matrace. Pokud to všechno je, tak je to skutečné pohodlí.

Štír

Domácí prostředí Štíra by mělo vyzařovat romantiku. A nejlepším doplňkem pro romantický interiér jsou svíčky. Tento typ osvětlení je pro zástupce tohoto znamení zvěrokruhu ideální. Koneckonců, atmosféra se stává nejen romantickou, ale také tajemnou.

Střelec

Pokud Střelec právě teď nemůže někde na cestu jet, musí to udělat alespoň virtuálně. Proto opravdu potřebuje obrovskou televizi, která mu umožní vyrážet na jakékoli místo na světě jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

Pohodlí / Ilustrační foto / Zdroj: reading.com.ua

Kozoroh

„Pracuji, tedy jsem.“ Pokud trochu parafrázujeme známou větu, získáme dokonalý popis Kozoroha. I doma by měl mít domácí kancelář, která bude ideálně vybavená: dobrý stůl, pohodlná židle a vše, co může být pro práci zapotřebí.

Vodnář

Hlavní pro zástupce tohoto znamení není ani samotný byt, ale výhled z okna, který by měl být opravdu krásný. Svět by měl vypadat tak, aby do něj Vodnář chtěl vstoupit a dobýt.

Ryby

Ryby milují kreativitu. Aby se v domácím prostředí cítily pohodlně, potřebují umění jako obrazy na stěnách, figurky, sběratelské předměty. A to není jen kvůli kráse, to by mělo inspirovat Ryby.

PSALI JSME: NEJSILNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MEZI ŽENAMI A MEZI MUŽI: NIKDY SE NEVZDÁVAJÍ

PŘIPOMÍNÁME: TYTO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU JSOU NEJPRAKTIČTĚJŠÍ: VĚDÍ, JAK UDĚLAT VŠECHNO VČAS

Share