Ve stáří se naše matka zbláznila: Je jí 76 let a chce se vdát

Už měsíc jsme s bratrem nemůžeme přesvědčit naši matku, že si absolutně nepotřebuje vzít jednoho staříka. Ale tvrdí, že se opravdu milují a chtějí být šťastní. Tomuto muži je 79 let. S bratrem jsme si jisti, že chce jen využít naši matku.

Tento stařík nemá vlastní domov. A naše matka mu věří a chce ho přihlásit k pobytu ve svém třípokojovém bytě. Řekla nám, že toto je její byt a že s tím udělá, co uzná za vhodné.

Starší pár / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Dříve měl tento dědek dva domy a dva byty. Jeho děti ale ho přemluvily, aby je prodal a peníze jim dal. Koupily mu malý jednopokojový byt a malý starý dům na předměstí jako chatu.

Ale ani jednopokojový byt podle dokumentů nepatřil staříkovi, ale jeho nejstarší vnučce. Ale teď se vnučka vdává a potřebuje tento byt. Děti se tedy rozhodly ženit svého otce a dědečka co nejdříve.

Starší muž / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

A našly mu úžasnou nevěstu s dobrým bydlením – naši matku. A ona věří na pohádky o lásce. Naše vysvětlení s bratrem o tom, že to všechno není pravda, že je využívána, že se v tom věku nepotřebuje vdávat, prostě vyvrací.

Chtějí uzavřít občanský sňatek a oslavit svatbu. A naše máma chce dokonce svatební šaty! Hrůza! Je jí už 76. S bratrem jsme řekli matce, že nejsme vůbec proti tomu, aby žila s tímto mužem. Ale proč se vdávat a mít svatbu?!

Starší pár / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Jsme šokováni tím, co se děje. Naše máma se zbláznila. Myslím si, že manželství mezi lidmi nad 60 let by měla být zakázána.

A jak můžeme zachránit naši matku a zabránit jí v této hrozné hlouposti, prostě nevíme. Možná máte nějakou radu?

PSALI JSME: VZAL JSEM SI ŽENU, KTERÁ JE SKORO STEJNĚ STARÁ JAKO MOJE MATKA, A TEĎ TOHO LITUJI

PŘIPOMÍNÁME: LÁSKA PŘETRVÁVAJÍCÍ 72 LET: FOCENÍ STARŠÍHO PÁRU SE DOTKLO UŽIVATELŮ NA INTERNETU

Share