Ve špinavých hadrech, ale s náhrdelníkem: Loney Wilson, žijící na ulici, zadává styl bezdomovcům

Bývalou manželku Jeremyho Jacksona opět viděli paparazzi v ulicích Los Angeles. V životě bývalé krásky se zatím neočekávají pozitivní změny.

Zdá se, že k tomu může dojít pouze ve filmu, ale ne – příběh Loney Wilson nám dokazuje: život se může změnit nejdrastičtěji a včerejší hvězda je na ulici. Přesně to se stalo exmanželce herce Jeremyho Jacksona ze seriálu Pobřežní hlídka.

Loney Wilson / Zdroj: woman.ru

Loney, závislá na alkoholu a nelegálních látkách po neúspěšném manželství, byla poprvé viděná v ulicích v říjnu 2018. Její přátele ji nabídli pomoc, ale ona odmítla, řekla že jí takto dobře.

V polovině ledna ji paparazzi znovu spatřili v Los Angeles. Loni se hrabal v popelnici …

Loney Wilson / Zdroj: woman.ru

Oblečení bývalé hvězdy bylo špinavé a ošuntělé, ale zajímavé je, že Wilson doplnila její image, pokud v tomto případě se to tak může říci, působivým náhrdelníkem. Skutečná žena!

Loney Wilson / Zdroj: YouTube

Je známo, že Wilson se úplně ohradila od svého obvyklého sociálního kruhu. Rozhodně odmítá zůstat v kontaktu se svým bývalým manželem, který užíval nelegální drogy a bil ji, stejně jako se svými přáteli.

Loney Wilson / Zdroj: woman.ru

Je známo, že Loni, která se vydala křivou cestou, byla z práce propuštěna. Předtím pracovala s centrem kosmetické chirurgie v Los Angeles. Poté začala mít problémy s bydlením: nejprve bývalá modelka přespávala u přátel, poté si pronajímala levné motely a po chvíli zůstala úplně bez střechy nad hlavou a bez jakýchkoli finančních prostředků.

Loney Wilson / Zdroj: YouTube

Na pozadí všech těchto životních obtíží se u bývalé modelky vyvinula duševní nemoc. Řekla novinářům, jak se jí jednoho dne zdálo, že celé její tělo je pod elektrickým napětím. Pak se Wilson rozhodla, že představuje hrozbu pro okolí.

Loney Wilson / Zdroj: woman.ru

PSALI JSME: BARBER NABÍDL BEZDOMOVCI ÚČES ZDARMA A TEĎ SBÍRÁ PODĚKOVÁNÍ. NAKONEC OTEVŘEL SVĚTU NOVÉHO MODELA

PŘIPOMÍNÁME: SPRÁVNÝ ÚČES MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT: V SALÓNU PROMĚNILI BEZDOMOVCE V POHLEDNÉHO MUŽE

Share