Vánoční svátek s Leošem Marešem: Známý moderátor ukázal své nové luxusní obydlí

44letý moderátor Leoš Mareš 26.prosince potěšil své fanoušky. Udělal pro nich on-line show pro každého, kdo má v kapse 990 Kč. Ve svém novém show Mareš ukázal svůj nový luxusní být, který koupil za 39 milionů korun.

Přišli k populárními moderátorovi i známé hostí. Navštívila ho zpěvačka Dara Rolins, Janek Ledecký a také Iva Pazderková. Poslední svou legraci utrápila fanoušky Leoše.

Kdy Leoš koupil být za téměř 40 milionů korun, všichni fanoušci byli jisti, že nikoho do svého soukromí, kromě své manželky Moniky nepustí, ale to se nestalo.

Leoš Mareš se svou manželkou Monikou/Zdroj: youtube.com

Během druhého Vánočního svátku Leoš Mareš udělal úžasnou party a také pustil stream pro každého, kdo zaplatil 990 Kč. Mareš uvedl, že se na jeho stream fanoušci dívali z 47.zemi.

Show navštívilo velké množství známých osobnosti. Například zpěvák Pavel Calta a Standa Hložek. Zpěvačka Iva Pazderková se ukázala fanouškům Leoše Mareše že svého bytu.

Krásná zpěvačka oblékla oslnivé třpytivé šaty a rýpla si do ochránců zvířat. Prý chápe, že je lidem líto zvířat, které se nepoužijí k výrobě značkových kabelek.

Babička Leoše Mareše/Zdroj: youtube.com

Známý moderátor také zavzpomínal na svého kamaráda a člověka, který je pro Mareše vzorem, na Karla Gotta. Jejich společná píseň Být stále mlád dojala moderátora k slzám.

Mareš na svůj stream pozval i svou babičku, která odrecitovala báseň s houslovým doprovodem. Také během streamu diváci mohli několikrát uvidět Marešovou manželku Moniku, která řekla, že je nešťastná že svého šatníku.

“Kdyby mi někdo řekl, že mi dá za tuhle šatnu 5 milionů Kč, tak by si ji klidně mohl odvézt,” uvedla manželka, pro kterou Mareš během streamu zazpíval píseň Slib.

Monika Marešová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ POŘÁDÁ VE SVÉM BYTĚ VÁNOČNÍ PARTY: VYZÝVÁ VŠECHNY ZÁJEMCE, ABY SE PŘIPOJILI K ONLINE VYSÍLÁNÍ ZA TÉMĚŘ TISÍC KORUN

PŘIPOMINAME: „NÁŠ VZTAH BYCH NEPŘECEŇOVAL“: JAKÝ BYL KAREL GOTT PRO LEOŠE MAREŠE

Share