V každém věku můžete vypadat mladší nebo starší: Jak nepozorovaně schovat deset let života

Sami jste to viděli: dvě stejně staré ženy mohou vypadat jako matka a dcera. Co tedy přispívá ke stáří a jak to funguje?

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Držení těla vám ubere pár let, ale jakmile se nahrbíte, shrbíte, vaše postava okamžitě ztěžkne a zestárne. Je zvláštní, když si koutkem oka všimnete dospělé ženy, ale pak se podíváte pozorněji a zjistíte, že je velmi mladá. Její zádové svaly prostě neudrží její tělo.

Tmavé oblečení nesluší každé ženě. Pokud nejsou rysy obličeje ostré, barvy sotva znatelné, pak by oblečení nemělo tlačit. Tmavé nebo světlé barvy sluší ženám s výraznou linií čelisti a s velkým viditelným nosem. Jemným mladým dámám se světlýma očima by lépe slušely světlé pastelové odstíny.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Vybledlá, vymytá nebo odrostlá barva vlasů je receptem na neúspěch. Šedivé vlasy okamžitě stárnou. Šedivé vlasy mohou být ve výjimečných případech krásné a lze je barvit, tónovat a chytře stříhat. Ale v 99,9 % případů budete vypadat staře.

Ostré denní líčení vás zaručeně zestárne. Šipky, ostré obrysy, všechny ty linky, které se vlní podle pleti, jen upozorňují na věk.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Rozcuchané, nedbalé, rozcuchané účesy nebo roztrhané džíny jsou u mladých lidí tolerovány. Ale s věkem se z ženy stává lajdák. Prvky hippiesáckého mládí by měly být jasně dávkovány a kompenzovány jinými detaily. Dovolte si například asymetrii v účesu. Nebo roztržená kapsa na slušných džínách.

Unavené nohy s oteklými žilami jsou noční můrou. Musíte zakrýt vrásčitá kolena a modrou síťovinu na lýtkách.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ostudné – hluboký výstřih, který odhaluje hrudník, záhyby v podpaží, nezdravou a neomlazenou pokožku. Není v tom vůbec žádná přitažlivost, nelichoťte si. Zakrýt.

Účes s mezerami mezi vlasy upoutá pozornost. Řídké vlasy vypadají žalostně, ale módní šátek nebo šátek by mohl situaci napravit.

Stárnoucí ženy si jen zřídkakdy vybírají elegantní styly. Chcete mít pohodlí a nepřekážet svým vlasům? Sestříhejte je! Stříhání ale musí provádět dobrý mistr s ohledem na tvar vaší hlavy a obličeje.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Romantické známky po ramena jsou vaší nejhorší noční můrou. Představujete si sebe jako kouzelnici? Věřte mi, že v očích ostatních vypadáte jako Baba Jaga v podání Millara.

Děláte tyto chyby? Opravte to!

PSALI JSME: JSEM RÁDA, KDYŽ MĚ DĚTI NAVŠTĚVUJÍ, ALE CHTĚJÍ SI JEN ODPOČINOUT. DOUFALA JSEM, ŽE VYROSTOU A BUDOU MI POMÁHAT

PŘIPOMÍNÁME: NECHÁM SI MANŽELA U SEBE TAK DLOUHO, JAK BUDE TŘEBA, A POTÉ JEJ BEZ VÝČITOK SVĚDOMÍ VYMĚNÍM

Share