Útulek poděkoval ženě, která nechala svého psa na ulici

Pracovníci Kalifornské záchranné služby „Sweet Home Doberman Rescue“ poděkovali majitelce opuštěného psa, který byl nalezen vedle dveří. Zvíře bylo zabaleno do deky, spolu s ním pracovníci objevili také krmivo a vzkaz.

V zanechaném dopise majitelka psa jménem Delilah uvedla, že si přeje, aby zvíře našlo nový domov. Pracovníci záchranné služby však majitelku neodsoudili.

Majitele nechali vedle útulku psa / Zdroj: kakao.im

Místo toho na stránce oficiální skupiny útulku na Facebook zveřejnili její dopis.

V dopise se psalo o tom, že nikdo neodsuzuje paní za takový čin, protože její důvody mohou být různé. Rozhodnutí jistě byla přijata s obtížemi, protože Delilah mohl být opravdovým přítelem a členem rodiny, s nímž je spojeno mnoho příjemných vzpomínek na nejlepší chvíle strávené společně.

Majitele nechali vedle útulku psa / Zdroj: kakao.im

Zaměstnanci uvedli, že chápou, že majitelka může trpět kvůli nucené potřebě opustit Delilah. Pracovníci služby upřímně poděkovali paní za péči, protože pes byl pečlivě ponechán s jídlem a v teple.

Byla také vyjádřena vděčnost za roky strávené s domácím mazlíčkem. Zaměstnanci útulku majitelku ujistili, že se o psa postarají.

Pes / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: NYNÍ UŽ MŮŽETE TAKOVOU TROUBU UKÁZAT HOSTŮM: ŘEKNĚME VÁM, JAK JI UMÝT LEVNĚ, JEDNODUŠE A BEZ ŠKODLIVÝCH DRAHÝCH CHEMIKÁLIÍ

PŘIPOMÍNÁME: PŘI PROCHÁZCE SE PSEM DÍVKA NAŠLA KÁMEN A V TU CHVÍLI NETUŠILA, JAK CENNÝ JE: NYNÍ JE JEJÍ RODINA BOHATÁ

Share