„Úplně zapomínám, že žiju tady a teď“: Marek Ztracený sdílel na svém Facebook příspěvek, ve kterém popsal své obavy z pandemie

Zpěvák Marek Ztracený na svém profilu v Facebooku sdílel své myšlenky na téma koronaviru. Teď všichni čekají, až to skončí. Žáci se chtějí vrátit do školy, dospělí se chtějí se vrátit do práce a důchodci čekají na očkování.

Marek Ztracený / Zdroj: Facebook

Na své stránce na sociální síti Facebook zpěvák napsal, že lidé nyní více přežívají než žijí. Všichni přemýšlejí o budoucnosti, ptají se, kdy už to skončí, kdy budou moci dělat to, co mají v plánu. Ale tak všichni zapomínáme na přítomnost, na okamžik, který je právě teď.

Marek Ztracený / Zdroj: Facebook

Podle Marka má dění kolem pandemie vliv na lidi. Všichni si myslí, kolik ztratili peněz za dobu pandemie, co s nimi bude za měsíc, za půl roku, za rok. Ale právě tím ztrácíme okamžik, který se odehrává právě v této době.

Marek Ztracený se synem / Zdroj: Facebook

Na zpěváka se odrazila i opatření přijatá v boji proti koronaviru. Koncertní turné zpěváka muselo být odloženo. Nyní se koncerty opět posunuly, ale Marek říká, že koncert bude zároveň oslavou konce opatření a pandemie.

Marek Ztracený na koncertě / Zdroj: Facebook

Zpěvák fanouškům poděkoval za čekání a podporu, Ztracený řekl, že on a jeho tým jsou připraveni vystoupit, jakmile odstraní zákazy konání koncertů.

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PŘEKVAPIL VŠECH: „LUCINKA JE TEĎ BOHATŠÍ NEŽ JÁ“

PŘIPOMÍNÁME: NEJMLADŠÍ ŠTIKOVÁ SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ: UKÁZALA VÝSLEDEK SVÉ VELKÉ PROMĚNY

Share