„Udělali jsme velice malou svatbu“: režisér David Ondříček a herečka Martha Issová se vzali po 10 letech společného života

10 let spolu žili a za tu dobu se jim narodily dvě děti, ale teprve nedávno řekli ano. Režisér David Ondříček a herečka Martha Issová se vzali. O svém rozhodnutí veřejně promluvili na festivalu v Karlových Varech. Tuto informaci pár potvrdil pro Blesk.cz. Lidé na festivalu viděli, že herečka už měla krásný snubní prstýnek. Píše o tom server eXtra.cz.

David Ondříček / Zdroj: youtube.com

Martha Issová měla ve filmech svatební scény už několikrát, ale v reálném životě dlouho neměla skutečnou svatbu.

Nedávno se to ale konečně stalo, její partner David Ondříček požádal nejprve o ruku a pak se vzali. Tuto informaci potvrdili pro portál Blesk.cz.

Martha Issová / Zdroj: youtube.com

„Udělali jsme velice malou svatbu. Můj kamarád a producent filmu Zátopek Kryštof Mucha byl svědej,“ řekl David Ondříček.

Podle něj svatba proběhla nedávno, řekl to na festivalu v Karlových Varech. Právě tam představil svůj film Zátopek o československém atletovi, čtyřnásobným olympijským vítězi ve vytrvalostním běhu. Jeho manželka ztvárnila v tomto filmu jednu z hlavních rolí.

David Ondříček / Zdroj: youtube.com

Byli rádi, že měli malou svatbu, vypadalo to krásně. Na festivalu si už řada lidí všimla, že tento pár měl krásné prsteny, což znamenalo, že už jsou manžel a manželka.

Ještě v minulosti herečka tvrdila, že na svatbu neměli čas, protože buď měli hodně práce, nebo byla těhotná nebo vychovávala děti.

David Ondříček a Martha Issová / Zdroj: youtube.com

Během jejich vztahu se jim narodily dvě dcery. Starší dcera se jmenuje Františka a je jí už osm let a mladší dcera se jmenuje Emilka a jsou jí tři roky.

PSALI JSME: JAK VYDĚLAT PENÍZE ZA NICNEDĚLÁNÍ: ÚČASTNÍCI SOUTĚŽE LENOSTÍ ZNAJÍ ODPOVĚĎ

PŘIPOMÍNÁME: PIRÁTI A STAROSTOVÉ PROZRADILI, JAK VYSOKÝCH DŮCHODŮ CHTĚJÍ DOSÁHNOUT KE KONCI VOLEBNÍHO OBDOBÍ: SLIBUJÍ DOSTATEČNĚ OCENIT I PRACUJÍCÍ DŮCHODCE

Share