Účesy Brada Pitta: Od konce 80. let po současnost

Brad Pitt je skutečným mistrem transformace. Během svého života změnil více než tucet účesů a experimentoval jak s délkou vlasů a tvarem účesů, tak s barvou a stylem.

Brad Pitt / Zdroj: youtube.com

Výsledkem je, že vývoj účesů Brada Pitta lze obdivovat a stojí za to jej analyzovat. Co právě teď uděláme.

Brad Pitt / Zdroj: youtube.com

1988 – Drsňák
Se svým trochu delším účesem bez kudrlinek a rozpuštěným pramenem vlasů spadajícím do čela ukazuje Pitt kolektivní obraz kluka, který byl kdysi víc cool než vy, ale nebyl to žádný drsňák. Běžný chlapecký účes pro všechny věkové kategorie.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

1992 – Experiment

V životě každého mladého člověka nastane chvíle (pravděpodobně ji právě prožíváte), kdy si nechá vlasy růst tak, jak se mu zachce. Pitt to jasně dokazuje na této fotografii. Na tomto snímku je však zvláštní rozpor mezi mužnější spodní částí obličeje a prodlouženým účesem, který odpovídá spíše věku teenagera.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

1997 – Gwynethin přítel

V této fázi svého života chodí Pitt s Gwyneth Paltrowovou, což se na jeho image nemohlo neprojevit více. O tvaru jeho účesu a blond vlasů se dá pochybovat, ale Pitt to zvládá s charismatem a intuitivním pochopením, že takové účesy jsou dobré v záměrně nedbalé estetice nedotažené krásy.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2000 – Mokrý a rozcuchaný

Doba „Big Kush“. Tento účes je křížencem televizní moderátorky Ellen DeGeneresové a Kurta Cobaina. Vlasy jsou trochu mastnější, než by bylo vhodné, ale délka vypadá dobře. Snímek trochu kazí pochybný efekt mokrých vlasů, který se povede jen málokdy.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2002 – Cosplay

Jako takový je Pitt na 50% Haley Joel Osment (Forrest Gump).

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2004 – Pod psacím strojem

Jen málokterý muž může s takovým účesem uspět, aniž by vypadal jako bílý nacionalista. Pittovi se nicméně podařilo těmto asociacím vyhnout. Pokud ji chcete, ujistěte se, že neztratíte žádnou délku. Ale pokud jste blondýn, možná byste měli tento střih úplně vynechat.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2009 – Nedbalá elegance

Když Pitt hrál Alda Raina ve filmu Inglourious Basterds, přišel s touto image v duchu starého Hollywoodu, doplněnou šálou a malým knírkem. A fungovalo to. Zatímco někteří dávají přednost Pittově vzhledu na styl „věčně mladý“, jemu pár vrásek nevadí – a slušivý účes, který odpovídá jeho zralejšímu vzhledu. Poznámka: Čarovný pramen na čele, který z něj v roce 1988 dělal drsňáka, je tu znovu, i když v jemnější verzi.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2011-2012 – Pitt jako Producent

Pitt nosí „umělecký“ účes, aby ukázal, že vyrostl z role obyčejné filmové hvězdy a posunul se výš. Nyní je umělcem. Vlasy po ramena v kombinaci s Pittovou obvyklou kozí bradkou vypadají trochu banálně.

Brad Pitt / Zdroj: esquire.com

2014 – Fotbalista

Rozmanitost tohoto účesu definovala pánský styl na dlouhá léta dopředu. Dlouhé nahoře, krátké po stranách, extrémně „upravitelné“ při každodenním stylingu. Oblíbená volba mezi profesionálními fotbalisty. Z nějakého neznámého důvodu však tento účes není v Bradově případě tak efektní.

PSALI JSME: “MY JSME SE DO NĚJ TOTÁLNĚ ZAMILOVALI“: VERONIKA A BISER ARICHTEVOVI UKÁZALI NOVOU NEMOVITOST

PŘIPOMÍNÁME: MODELKA SE ROZHODLA ROZLOUČIT OKOUZLUJÍCÍ MINULOSTÍ A NAPLŇUJE SVŮJ INSTAGRAM PRAVDIVÝMI SNÍMKY

Share