Tři znamení zvěrokruhu s nejsilnějším energetickým polem

Každý z nás má své vlastní energetické pole. Existují lidé se slabým energetickým polem. Tito lidé jsou často vystaveni negativním vlivům zvenčí, a proto se cítí vyčerpaní a unavení. Jejich nálada se často zhoršuje a duševní poruchy, nervová zhroucení, deprese se pro ně staly obvyklým stavem.

Obrázek/Zdroj: lime.energy

Astrologové tvrdí, že lidská energie úzce souvisí s hvězdami, nebo spíše s planetami, které nás ovládají. Podle odborníků naše energetické pole závisí na znamení zvěrokruhu, pod kterým jsme se narodili.

Obrázek/Zdroj: lime.energy

Ze všech znaků odborníci vyčleňují tři nejsilnější a nejodolnější vůči negativitě. Toto jsou:

  1. Ryby

Ryby/Zdroj: lime.energy

Navzdory zranitelnosti Ryby se mohou snadno vzdálit od vnějších negativů. Díky svému silnému energetickému poli se Ryby mohou úplně izolovat ve správné situaci. To jim poskytuje vnitřní harmonii a neporazitelnost. Když se zástupci tohoto znamení cítí negativně, okamžitě nashromáždí veškerou svou sílu a zapnou obrannou reakci.

  1. Blíženci

Blíženci/Zdroj: lime.energy

Největší slabinou Blíženců je komunikace. Prostě rádi komunikují a sdílejí informace s ostatními. Během takových emocionálních rozhovorů o ničem Blíženci obvykle uvolní svou negativitu a neutralizuje ji. To znamená, že se toho sami zbaví a neubližují ostatním. Blíženci nejen vědí, jak se chránit, ale také to dělají krásně a se ziskem.

  1. Kozoroh

Kozoroh/Zdroj: lime.energy

Tito lidé jsou velmi praktičtí a věří jen faktům. Je těžké je přesvědčit, pokud jsou názory ostatních v rozporu s jejich principy. Mají také svůj vlastní pohled na vše, co se děje kolem, a jen zřídka to mění. Jsou velmi dobří v porozumění lidem a cítí negativ. Jakmile Kozoroh pocítí špatné myšlenky, okamžitě se odvrátí a omezuje se v komunikaci s takovým člověkem.

Nyní, když víte, která znamení zvěrokruhu jsou emocionálně nejsilnější, udělejte správné závěry. Doufáme, že nemáte žádné špatné úmysly, ale pokud ano, je lepší nevstupovat do diskuse se zástupci těchto tří znamení, protože vás prostě zničí.

PSALI JSME: JAKÉ JSTE PLEMENO PSA PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENSKÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ PO ČTYŘICÍTCE DOSLOVA ROZKVÉTAJÍ: POSTUPEM ČASU SE STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍ

Share