Tři stylové účesy pro blond vlasy, které jsou populární na podzim 2021

Barva vlasů hraje důležitou roli v obrazu ženy. Představujeme vám tři účesy, které jsou na podzim 2021 ideální pro blonďaté ženy se světlými očima.

Asymetrický Bob

Účesy pro blond vlasy / Zdroj: patrioty.org.ua

Krátký nebo střední Bob s asymetrií je vhodný pro blonďaté ženy. Pro takový účes je vhodná popelavá nebo perleťová blond barva. Tmavší vlasy u kořenů a intenzivněji osvětlené na špičkách si mohou vybrat ženy, které mají přirozenou barvu vlasů černou nebo hnědou. Ofina v tomto účesu muže být rovná i šikmá.

Krátký Pixie

Účesy pro blond vlasy / Zdroj: patrioty.org.ua

Majitelky krátkých účesů často volí blond. Stylisté doporučují ženám s kulatým obličejem účes Pixie, který na podzim roku 2021 zůstává v trendu. Tento účes dělá oválný obličej vizuálně štíhlejší. Kořeny vlasů mohou být ponechány tmavší, protože není vyloučeno, že na jaře budete chtít vlasy přebarvit.

Účes kaskada a „špinavý“ blond

Účesy pro blond vlasy / Zdroj: patrioty.org.ua

Špinavá blond je odstín vlasů, který vypadá „šedě“. Ve skutečnosti s tímto zbarvením jsou světlé prameny kombinovány se světlou blond. Vícevrstvý účes je výhodně doplněn chaotickým barevným přechodem. K tomuto účesu se skvělé hodí také ombre nebo jemné zvýraznění.

PSALI JSME: ANNA SLOVÁČKOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI S NOVÝM ÚČESEM: JAK DNES VYPADÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: MÓDNÍ KRÁTKÉ ÚČESY 2021-2022, KTERÉ NEVYŽADUJÍ ZVLÁŠTNÍ PÉČI

Share