Toulavý kocour našel nový domov a dobývá Instagram módními outfity

Benson se narodil v Dubaji. Okouzlující domácí kocour s výrazně skotskými kořeny se ocitl na ulici. Jeho bývalí majitelé se přestěhovali a Benson (tehdy se samozřejmě jmenoval jinak) zůstal bydlet na ulici.

Kocour ale měl štěstí. Rodina z Ameriky přijela na čas do Spojených arabských emirátů a na ulici potkala krasavce.

Američané jeho šarmu nedokázali odolat. Chvíli trvalo vyřízení všech potřebných dokumentů, osvědčení a povolení, návštěvy veterináře. Nakonec se ale rodina sešla v novém domě na druhé straně oceánu. A tak vlastně kocour dostal své jméno – Benson.

Benson žije v nové rodině už pět let a je mu tam skvělé. On má nejraději svého „tatínka“. Kocour je vázán na svého pána zcela lidsky, a také zbožňuje konzervy s tuňákem. Každé ráno, když majitel odejde do práce.

Benson ho doprovodí k autu, pak se vrátí do domu a trpělivě čeká. Čeká, až jeho milovaný člověk otevře dveře.

Po chvíli po přestěhování si majitelé všimli, že kdykoli na něj navedou kameru, jejich kocour sedí v klidu. Zdálo se, že umí skvěle pózovat a tak oni začali ho fotit bez zastavení, protože je opravdu roztomilý. A jaké umí legrační se tvářit.

Jednou majitele se rozhodli ze srandy mu nasadit brýle, v nich vypadal jako kříženec sovy Bukley s profesorem Brumbálem a vypadal strašně zábavně. Rodina se rozhodla pokračovat v experimentech. Tak kocour časem měl na sobě svetry, čepice a klobouky, masky superhrdiny a čepice Sherloka Holmse.

Nyní má Bernson svůj vlastní Instagram, ve kterém se bývalý toulavý kocour objevíl v podobě divy a „kočky měsíce“, pak v podobě detektiva, ragbisty, nebo baletky.

Jeho šatníku mohou závidět mnoho hollywoodských hvězd. A je naprosto šťastný, protože mávlastní rodinu, útulný domov a mnoho konzerv z tuňáka.

PSALI JSME: NALEZENÝ KOCOUR DOJAL K SLZÁM SVÉHO PÁNA, KTERÝ ZTRATIL NADĚJI, ŽE UVIDÍ SVÉHO MAZLÍČKA

PŘIPOMÍNÁME: ÚŽASNÉ PŘÁTELSTVÍ „NAŠTVANÉHO“ KOCOURA A ŠŤASTNÉHO PSA DOBYLO INTERNET

Share