Tomáš Plekanec zveřejnil příspěvek, který by se jeho bývalé manželce asi mohl nelíbit: „Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině“

Hokejista Tomáš Plekanec byl v posledních letech středem pozornosti médií kvůli rozvodu se svou bývalou manželkou zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a také kvůli založení nové rodiny s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou. Bývalí manželé raději nemluví špatně o tom druhém na sociálních sítích, nicméně některé jejich publikace někdy vypadají jako by měly narážky.

Během manželství Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové se jim narodili dva synové Matyáš a Adam. Proto se po rozvodu snaží normálně komunikovat, aby to fungovalo trochu jako rodina.

Ale Tomáš Plekanec už má jinou rodinu, kterou založil s Lucií Šafářovou a na konci roku 2019 se jim narodila dcera Leontýna.

Hokejista zveřejnil nedávno na svém Instagramu fotografii se svou partnerkou a se svou dcerou.

„Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině,“ napsal Tomáš Plekanec k fotce.

Nemusí však to být napsáno s narážkou, i když to mohlo znít nejednoznačně, protože pravděpodobně mluvil i o svých synech.

Pro jeho exmanželku Lucii Vondráčkovou je nejdůležitější v jejím životě také rodina. Rozhodně je ráda, že je maminkou dvou krásných synů.

PSALI JSME: „PÍSEŇ JE DÁREK PRO MOU DCERU“: BOHUŠ MATUŠ PŘEDVEDL VEŘEJNOSTÍ PÍSEŇ, KTEROU NAZPÍVAL JEŠTĚ PŘED NAROZENÍM NATÁLKY

PŘIPOMÍNÁME: MAREK EBEN PROZRADIL, ŽE KDYSI CHTĚL OPUSTIT SVOU ŽENU: TO SE MU VŠAK NEPOVEDLO

Share