Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se stali manželi: Lucie Vondráčková tentýž den informovala o jedné dobré zprávě

Slavný hokejista Tomáš Plekanec se nedávno podruhé oženil. Nyní vytvořil se svou partnerkou bývalou tenistkou Lucií Šafářovou manželský pár. Mnoho lidí proto zajímalo, jak na to bude reagovat jeho bývalá manželka zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Píše o tom server Stars24.cz.

Fanoušci se dozvěděli, že se Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová vzali přes sociální sítě. Manželský pár zveřejnil fotografie ze svatby.

Pro tenistku to byla její první svatba, ale pro hokejistu je to už podruhé. Předtím už měl manželství a žil v něm 8 let, jeho manželkou byla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková.

Plekanec a Šafářová zveřejnili fotky ze svatby ve středu. Ve stejný den Vondráčková uvedla, že byl zveřejněn nový klip, ve kterém zpívá spolu s rapperem Raegem.

Spolupracovala s ním už dříve a například díky tomu se seznámila se svým současným partnerem moderátorem Petrem Vojnarem.

Na svatbu svého bývalého manžela zpěvačka nijak veřejně nereagovala, což se do jisté míry očekávalo. Už v minulosti odmítla veřejně mluvit o nějakých osobních věcech, jako je rozvod a podobně.

PSALI JSME: KRYŠTOF HÁDEK SE STAL POTŘETÍ OTCEM: ZNÁMÝ HEREC SE POCHLUBIL FOTKOU SVÝCH DĚTI NA SOCIÁLNÍ SÍTI

PŘIPOMÍNÁME: REY KORANTENG PROMLUVIL O SVÉ RODINĚ: ZNÁMÝ MODERÁTOR PROMLUVIL, PROČ SE NEVÍDAL SE SVÝM OTCEM

Share