Tomáš Klus prozradil, proč má na zahradě karavan a bydlí se svou rodinou ve dvou pokojích: “Snažím se být šetrnější a nic si nekupuju”

34letý zpěvák Tomáš Klus už napsal několik nových písniček, ale o termínu, kdy je sdílí fanouškům zpěvák nic neřekl. Před lety Tomáš prozradil, že začíná stavbu nového domu, ale o termínu ukončení stavby zpěvák také sdílet nechce.

Tomáš prozradil portálu Super, že momentálně se svou velkou rodinou bydlí ve dvou pokojích. Dokonce na zahradě stavěl karavan, aby se svou manželkou a třemi dětmi měli aspoň nějaké místo.

Tomáš Klus s manželkou/Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu, že Tomáš má doma opravdu málo místa, začal stavět nový barák, kvůli čemuž s rodinou ani nejezdi na dovolenou. “Budeme na dovolené aspoň v novém baráku,” řekl zpěvák.

“Snažím se být šetrnější, a nic si nekupuju,” dodal zpěvák, který ve dnešní době přestal nakupovat nějaké zbytečné věci. Tomáš také prozradil, že přestal něco nakupovat on-line. Zpěvák má velmi udržitelný styl života, ale k tomu podle jeho fanoušků nepatří jeho velké auto.

Tomáš Klus se svými dětmi/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, takové velké auto potřebuje, protože má velkou rodinu, a také dva psy, dokonce ve dnešní době bydlí v místě, odkud se jinak než autem nedostane.

Tomáš Klus plánoval stavbu svého domu ještě před 5. lety, ale začal ji jenom před dvěma. Zpěvák ve dnešní době moc doufá, že jeho dům snů bude už v létě.

Tomáš Klus s manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: BÁRA BASIKOVÁ SI NAŠLA NOVOU PRÁCI: ZPĚVAČKA PROZRADILA, KDE PRACUJE A CO PŘESNĚ DĚLÁ

PŘIPOMINAME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ MĚLA KORONAVIRUS: JAK HO ZPĚVAČKA PŘEKONALA, I KDYŽ SE NAKAZILA PO UKONČENÍ CHEMOTERAPIE

Share