„To tam klidně napište“: Jiřina Bohdalová promluvila o vztahu s podnikatelem

Herečka Jiřina Bohdalová měla vztah se slovenským podnikatelem Ľubomírem Fockem. O vztahu teď ale mluvit nechce, protože nyní probíhá ve východě Evropě válka. Píše o tom web TN.cz.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Před několika měsíci se ukázalo, že podnikatel a herečka tráví čas společně. Vyprávěl o tom tehdy sám milionář, často spolu mluvili.

Jiřina Bohdalová ale o jejich vztahu zatím hovořit nechce. Řekla, že každý ví, kolik je jí let, takže nevidí smysl o tom mluvit.

Jiřina Bohdalová a Ľubomír Focko / Zdroj: profimedia.sk

„Ježíšmarjá, vyprdněte se na to, vždyť víte, kolik mi je let. Vždyť už je to trapný, to tam klidně napište,“ řekla pro TN.cz Jiřina Bohdalová.

Podle ní by se nyní novináři měli zajímat o jiná témata. Herečka je nyní rozčílená. Nechtěla by věřit tomu, co se teď děje.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Ľubomír Focko dříve říkal, že když spolu byli na dovolené, fungovali jako rodina. Jediné, co se mu tehdy nelíbilo, bylo, že se herečka prý snažila vychovávat jeho syna.

PSALI JSME: JOSEF ABRHÁM SE ROZHODL VZDÁT DĚDICTVÍ PO MANŽELCE: JEJICH SPOLEČNÝ MAJETEK MÁ HODNOTU VÍCE NEŽ 12 MILIONŮ KORUN

PŘIPOMÍNÁME: EU ZCELA UZAVŘE NEBE PRO RUSKÁ LETADLA: „UKRAJINA JE JEDNOU Z NÁS, CHCEME JI V EVROPSKÉ RODINĚ,“ PROHLÁSILA URSULA VON DER LEYENOVÁ

Share