„To nejsem já, to je nějaká cizí ženská“: Řekla žena, po té, co ji stylisté změnili vzhled

Za stylistou přišla 77letá žena. Přišla v obyčejných sportovních šatech šedé barvy s kapuci. Myslíme su, že žena vypadala skvěle a hlavně byla optimisticky naladěná a stylisty zaujal její jemným smyslem pro humor a upřímnost.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

O svém prvním převlíknutí od stylistů Barbara řekla:“To nejsem já, to je nějaká cizí ženska.“

Stylisté se rozhodli nekazit hrdinku krátkým účesem a barvením do jiné barvě, ale jednoduše udělat pěkný styling vlasu. Žena přišla se skromným culíkem a teď má lehké kudrlinky. Trendová zlatá halenka, stříbrná bunda a korálky skvělé se k sobě hodily.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

„Oblékám se úplně jiným stylem,“ řekla Barbara. Diváci ale byli z proměny ženy nadšení a bylo vidět, že se jí nejvíc líbí to, co vidí v zrcadle. Jenomže na sebe takovou si ještě nevyla zvyklá.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

Druhý odraz od stylistů žena komentovala tak, „nepoznávám se“

Modrý kabát byl dokonale kombinován s jasnou halenkou a kabelkou červené barvy. Bílý rolák skrýval věkové nedostatky v oblasti krku a dekoltu. Kostkovaná sukně byla vybrána správně na délku a celý obraz dokončili boty s vysokým podpatkem.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

Samozřejmě, pro Barbaru v tomto věku je těžké chodit na podpatku v každodenním životě, ale boty mohou být nahrazeny pohodlnějšími botami.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

O posledním obrazu hrdinka článku řekla: „nikdo mě takto v životě neviděl!“

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

Závěrečné večerní šaty se nejvíce dotkly hrdinky. Upřímně reagovala na každou svou proměnu, ale to ji přimělo, aby přiznala, že ji tak nikdo nikdy neviděl. Bylo to dojemné.

Proměna ženy / Zdroj: YouTube

A co vy na takovou proměnu Barbory?

PSALI JSME: SYN CHTĚL, ABY JEHO MATKA NEVYPADALA JAKO BABIČKA: STYLISTÉ UDĚLALI Z NÍ ELEGANTNÍ KRÁSKU

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SVOU MANŽELKU PODVEDL A POTÉ JI PŘIVEDL KE STYLISTŮM: VÝSLEDEK ALE NEUSPOKOJIL VŠECHNY

Share