“To, co dáš, to se to vrátí”: Anna Julie Slováčková promluvila, jak pomohla neznáme dívce v tramvaji

26letá známá zpěvačka Anna Julie Slováčková na svém Instagramu sdílela zajímavý příběh ze svého života, který překvapil všechny fanoušky. Na vlastní kůži se jí potvrdilo, že to, co dáš, to se ti vrátí.

Na svém Instagramu napsala, že stalo se to před několika lety v tramvaji, ve kterém jela se svým synovcem domů. Nastoupila tam slečna, která plakala, a Anna chtěla jí nějak pomoct.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

Nevěděla ale, jak to udělat správně, až před výstupem na zastávce se rozhodla, že napíše na papír: “Neplačte, všechno bude fajn.” Anna dala ten lístek slečně do klína a vystoupila.

Za pár měsíců ale příběh pokračoval. Anna jela autobusem, a tehdy brečela. Cítila se hodně smutně. Před výstupem na zastávce ale ji někdo zaklepal na rameno, a dal do ruky kousek papíru.

Když ho otevřela, tak uviděla, že je to stejný kousek papíru, který před několika měsíci dala smutné dívce v tramvaji. Podle slov zpěvačky, není to náhoda. “Na vlastní kůži se mi potvrdilo, že to, co dáš, to se to vrátí,” napsala na své sociální síti zpěvačka.

Anna Julie Slováčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL SKONČIL SE ZÁPALEM PLIC V NEMOCNICI: ZNÁMÝ HEREC PROMLUVIL O PŘÍČINĚ SVÉHO ONEMOCNĚNÍ

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ JSEM Z TOHO PĚKNĚ ZOUFALÁ A DOST SMUTNÁ“: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA O NEMOCI. ZPĚVAČKU A HEREČKU POTKALA NĚJAKÁ PRAPODIVNÁ CHŘIPKA

Share