„Teto, kdo tě v tomto věku potřebuje? Na lásku můžeš zapomenout,“ řekla neteř

Už mi není dvacet, stejně jako mé nejlepší kamarádce. Moje přítelkyně, dříve vdaná, je nyní více než deset let sama. A celou tu dobu ani nepřemýšlela, že by začala nový vztah s mužem. Žít pro sebe je také skvělý nápad. Ale stejně by se chtělo mít někoho vedle sebe.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tak jsme se s kamarádkou rozhodly jít do salonu krásy a trochu se upravit. Udělaly jsme si manikúru, pedikúru, řasy, jsem také si obarvily vlasy a kamarádka si zcela změnila styl účesu a barvu vlasů.

Nakonec jsme zůstali neuvěřitelně spokojeni s výsledky, dokonce i mírně jsme omládly. Nálada byla skvělá, rozhodly jsme se jít k ní domů, dát si čaj. Seděly jsme, hezky jsme si povídaly, radostně jsme si povídaly. A pak přišla neteř kamarádky, mladá dívka ve věku 25 let.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

– Teto, jsi to ty?! Paní, ani jsem tě hned nepoznala, – řekla neteř ohromeně.

– Jo, to jsem já, rozhodla jsem se změnit něco v sobě. Co říkáš?! Jak teď vypadám?! – radostně odpověděla kamarádka a čekala lichotivé komentáře a komplimenty.

– Utratila jsi spoustu peněz, že?!

– Utratila, tak co?! Vydělávám, mohu si to dovolit.

– Teto, kdo tě v tomto věku potřebuje? Na lásku můžeš zapomenout! Proč ty peníze utrácíš tak bezohledně?! Není ti osmnáct přece, – řekla neteř.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

– Asi máš pravdu…

Asi nemusím říkat, že nálada kamarádky okamžitě klesla na nulu, že?!

Co si myslíte, opravdu končí život po padesátce? Existuje určitý věk, který dělá ženy obzvláště šťastnými?!

PSALI JSME: STARÉ FOTOALBUM Z TRŽIŠTĚ PŘEKVAPILO DÍVKU: NAŠLA PŘÍBUZNÉ, O KTERÝCH DŘÍV NEVĚDĚLA

PŘIPOMÍNÁME: „PO 45 LETECH NERADA PŘIJÍMÁM DOMA HOSTY: POKUD SE NĚKDO KE MĚ STAVÍ, TAK SE SNAŽÍM RYCHLE UKONČIT NÁVŠTĚVU. VYSVĚTLÍM PROČ“

Share