Test důvěry trochu selhal: Dívka plánovala padnout do náruče svého přítele u řeky, ale něco se zvrtlo

Každý zná test důvěry ve vztahu – stojíte zády k partnerovi, ruce musíte roztáhnou do stran a padáte. Když vás partner chytí zezadu, tak je to v pohodě. Zda se může něco pokazit, kromě toho, že spadnete? Ukázalo se, že je se čeho bát…

Test důvěry / Zdroj: medialeaks.ru

Selhání systému důvěry ukázal pár z Moskvy. Jméno dívky se novinářům nepodařilo zjistit, ale video s jejím pádem se stalo velmi populární na internetu.

Test důvěry / Zdroj: medialeaks.ru

Milenci se na konci června rozhodli pro experiment s důvěrou, a pro tento experiment oni vybrali místo u řeky na okraji Moskvy. Od začátku vše bylo v pořádku. Dívka se postavila na samém okraji břehu, roztáhla ruce a byla připravena letět do náruče svého milovaného.

Test důvěry / Zdroj: medialeaks.ru

A pak, se stalo něco nečekaného: pád se zavřenýma očima dívka splnila, ale jen tady na druhé straně.

Test důvěry / Zdroj: medialeaks.ru

Zatímco se chlapec snažil chytit svou přítelkyni, ona už rychle spadla do řeky přímo ve svých sněhobílých šatech. S největší pravděpodobností dívka prostě ztratila rovnováhu a spadla.

Test důvěry / Zdroj: medialeaks.ru

Co tedy máme ve finále: za prvé, romantický okamžik a s ním šaty, účes a make-up jsou zkažené. A za druhé, test důvěry v tomto páru je možné definovat jako neúspěšný. Nejlépe ze všeho popisují situaci výraz muže.

PSALI JSME: UNESENÝ MAZLÍČEK SE PO NĚKOLIKA TÝDNECH VRÁTIL KE SVÉ MAJITELEK: OKAMŽIK SETKÁNÍ DOJAL SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: PES SE STAL SKUTEČNOU HVĚZDOU NA INTERNETU: PRACUJE JAKO POKLADNÍK S LIDMI VE VIETNAMSKÉ RESTAURACI

Share