Tereza Hlůšková už má partnera: chodí se známým bojovníkem MMA

Tereza Hlůšková se nedávno vrátila do ČR z Pákistánu, kde strávila 4 roky za mřížemi. Po návratu se rozhodla změnit svůj život. Rozhodla se změnit image a teď vypadá jinak, našla si práci, ale také už má partnera. Píše o tom CNN Prima News.

Jejím partnerem je bojovník MMA Michal Kotalík. Server Expres napsal, že s ním chodí už asi měsíc a Tereza tuto informaci potvrdila. Podle ní si píšou a vídají se.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Oba partneři mají podobnou minulost. Tereza Hlůšková byla v Pákistánu 4 roky za mřížemi, byla obviněna z pašování drog, ale vyhrála soud a vrátila se domů.

Michal Kotalík byl také za mřížemi, z vězení odešel na konci roku 2021. Za těžké ublížení na zdraví dostal čtyřletý trest.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Bojovník pro server Kaocko.cz uvedl, že se na něj vrhl jeden člověk a pak ho bijec několikrát udeřil, což bylo podle jeho slov reflexivní. Ten muž pak utekl se svými kamarády, ale pár měsíců mu u dveří zazvonili policisté.

Tereza a Michal se seznámili díky sociálním sítím. „Vyjádřil jsem jí podporu, pak slovo dalo slovo a ona mě pozvala ven. Máme si o čem povídat,“ řekl Michal Kotalík.

Michal Kotalík / Zdroj: youtube.com

Koukal na zprávy a věřil, že Hlůšková bude brzy na svobodě. Pro Expres řekl, že ve vězení dokonce došlo ke konfliktu mezi ním a dalším vězněm, protože ten vězeň se špatně vyjádřil o Tereze.

Oba partneři mají podobný smysl pro humor a podobný pohled na život. Michal Kotalík uvedl, že odnětí svobody může pochopit jen ten člověk, který také seděl ve vězení.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU VEDLE JACHTY: PŘEDVEDLA SE V KRÁSNÝCH ŠATECH A POBAVILA VTIPNÝM NÁPISEM

PŘIPOMÍNÁME: UKÁZALA SVOU IDEÁLNÍ POSTAVU: VLAĎKA ERBOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKY Z DOVOLENÉ A JEJÍ FANOUŠCI NESTAČILI ŽASNOUT

Share