Tento svět opustil hudebník a bývalý manžel Špinarové Vítězslav Vávrva: prohrál boj proti zákeřné nemoci

Byl muzikantem a také bývalým manželem zpěvačky Věry Špinarové, která zemřela před čtyřmi lety. Vítězslavu Vávrovi bylo 68 let a zemřel na rakovinu plic. O jeho smrti informoval jeho odloučený syn Filip. Píše o tom Blesk.cz.

Filip o tom informoval prostřednictvím svých sociálních sítí. Předtím také psal, že zdravotní stav jeho otce se zhoršil.

Vítězslav Vávrva / Zdroj: Blesk.cz

Před několika dny Filip pro portál Život v Česku uvedl, že se svým otcem už více než 17 let nekomunikuje, nicméně s ním komunikuje jeho matka.

Tehdy řekl, že Vítězslav Vávra měl rakovinu v poslední fázi, takže byla velká pravděpodobnost, že by mohl během několika dnů zemřít. Dodal, že jeho otec už rok nevycházel z bytu a už se nehýbal.

Vítězslav Vávrva / Zdroj: youtube.com

Vítězslav Vávra hrál na bicí a také zpíval. Velmi populární byl v osmdesátých letech minulého století, kdy zpíval své nejpopulárnější hity.

V roce 1984 se vzali se zpěvačkou Věrou Špinarovou. V roce 1999 se ale rozhodli rozvést.

Věra Špinarová / Zdroj: youtube.com

„Neměli jsme se vůbec brát! Bylo to zbytečný. Nemínila jsem jít z Ostravy, on z Prahy, takže to bylo patnáctileté manželství na dálku,“ řekla v minulosti Věra Špinarová.

PSALI JSME: MAMINKA EVY PILAROVÉ ODEŠLA DO NEBE: JEN PŘED NĚKOLIKA DNY OSLAVILA 106. NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: IVETA VÍTOVÁ OKOMENTOVALA ODCHOD KOLEGY PETRA SUCHONĚ Z NOVY: MODERÁTORKA TAKÉ PROZRADILA, ŽE SE CHCE VRÁTIT DO PRÁCE

Share