Tento pes pracuje jako záchranář, ale podle jeho fotografií může zachránit jen před špatnou náladou

Dvouletý Finn je křížencem boxera a malamuta. Jeho majitel si myslel, že dokáže udělat z domácího mazlíčka skutečného záchranáře, ale nedávno si uvědomil: veselit lidí u psa vychází nejlépe ze všeho.

Finn / Zdroj: ukr.media

Ryan Ross je majitelem nejtrapnějšího psa na světě. Alespoň tak se mu teď říká. Jeho pes Finn je křížencem boxera a malamuta. Kombinace není nejchytřejší, ale pro Ryana to rozhodně není důležité. Jen se podívejte, jak je hezký.

Kouzelný a někdy i velmi vtipný Finnův vzhled ho proslavil. Na Instagramu psa sleduje zatím něco přes tisíc lidí, ale videa s jeho účastí se stávají populárními.

Finn je velmi nešikovný, takže si často nevšimne toho, co má přímo před nosem. Proto pravidelně narazí do nábytku, stěn nebo padá z hor.

Je pravda, že jeho eskapády někdy končí dost špatně. Loni Finn nešťastně upadl a musel nějakou dobu nosit sádru na tlapce. Pejsek to ale zvládl a už letos radostně běhá.

Majitel Finna je ze svého mazlíčka naprosto nadšený. Kříženec sice měl být záchranářským psem, to se ale nepovedlo. Nyní však baví lidi po celém světě.

„Jsem velmi rád, že můžeme někoho rozesmát.“ říká majitel Finna.

PSALI JSME: SLEPÝ PES POCHOPIL, KAM HO MAJITELÉ VEZOU: JAKÉ PŘEKVAPENÍ UDĚLALO MAZLÍČKA ŠŤASTNÝM

PŘIPOMÍNÁME: V AUSTRÁLII BYL PES ODMĚNĚN ZA ZÁCHRANU STOVKY KOAL PŘI LESNÍCH POŽÁRECH

Share