„Téhož dne jsem se se dvěma dětmi odstěhovala k mamince“

Moje výplata byla vždy výrazně vyšší než u manžela. On nijak zvlášť tomu nevěnoval pozornost, i když se snažil dostat se na úroveň mého platu. Již v prvním roce našeho společného života jsme se rozhodli vést nezávislé výdaje. Jen jsme si rozdělili povinností.

Měla jsem starost o zajištění všeho potřebného dětem a stravování. Manžel se staral o placení bydlení a v budoucnu pořízení vlastního bytu.

Peníze / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když se nám narodilo druhé dítě, otázka mobility se pro mě stala akutní, jednoduše jsem nestíhala se dvěma dětmi vyřešit všechny problémy s prací, školkou, klinikami atd. Na své třicáté narozeniny jsem si udělala dárek a po obdržení mateřské výplaty jsem si koupil malé auto.

Auto / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Pro manžela to byla celá tragédie. Začal mi to vyčítat, říkal, že utrácím peníze bezohledně a bezcílně. Některé argumenty, že malé auto není žádný luxus, ale nutnost, nebyly vůbec vnímány.

Navíc manžel zavolal rodičům, které přijeli velmi rychle k nám, a také se přidali k nadávkám.

Uráželi mě, ponižovali… a pak jsem dostala podmínku: buď odevzdám auto tchyni a tchánovi, říkají, že si zaslouží na stáří let, nebo rozvod.

Rodinná hádka / ilustrační foto / Zdroj: poradnytsya.info

Rozhodla jsem se pro druhou možnost, protože jsem si uvědomila, že s tímto člověkem už nemůžu žít a komunikovat s jeho příbuznými.

Ve stejný den jsem se dvěma dětmi odstěhovala k mamince a manžel, který ode mě nečekal takový čín, se snaží vše vyvrátit, ale už bylo příliš pozdě. Už jsme se rozhodla.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: mycredit.ua

PSALI JSME: ZDA LIDÉ BEZ ROUŠEK MOHOU VOLIT: ŘEDITEL ODBORU VOLEB MINISTERSTVA VNITRA PROMLUVIL TAKÉ O ALTERNATIVNÍM ZPŮSOBU VOLEB A VOLEBNÍCH PARKOVIŠTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: NOVOMANŽELE POŽÁDALI HOSTA, ABY ON DOPLATIL ZA DORT: POMOHLY JIM BEZPEČNOSTNÍ KAMERY

Share