Tchyně nepochopí, že jsme samostatná rodina: Nic jí nedlužíme

Jitka poslouchala rozhořčení své tchyně a pokusila se abstrahovat. Dělala vše moc krásně a ideálně, aby znovu neposlouchala výtky.

Rodina/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tchyně byla přesvědčena, že jí děti něco dluží. I když nejen s dětmi – zacházela tak se všemi. Ve svém stáří vylezla na krk své snaše se svým synem. Vždycky něco vyžadovala. Pokud se někdo odvážil ignorovat její požadavek, začínala se manipulace. Pak ji bolí hlava, pak se stane mrtvice pokud někdo něco neudělá. Nejen to, že pár musel také jí všechno hradit, ale i ona měla požadavky až až.

Tchyně/Zdroj: nahatii.com

Další den se moje tchýně rozhodla, že potřebuje v lázně. Sousedka se vrátila odtamtud a moje tchyně z nějakého důvodu musí zůstat doma? Při této příležitosti dokonce zavolala svému synovi. Jeho matka ho vyděsila, že se cítí příliš špatně, a začala žádat o odpuštění a rozloučit se.
Marek věděl, jak jeho matka ráda vymýšlí příběhy, ale tentokrát se bál a běžel. Jak překvapilo ho, když viděl svou matku v dobré náladě. Když si všimla svého syna, okamžitě se posadila na židli, chytila ​​ji za hlavu a začala sledovat ho reakci.

Tchyně/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jen mlčel, protože si uvědomil, že toto je další show. Tchyně začala říkat svému synovi o lázních, prý, jak dobře se tam zachází a léčí lidí. Marek se snažil své matce vysvětlit, že teď nemá peníze. Ale ona nechtěla slyšet o tom ani o vnukovi, rekonstrukci a ani o dalších starostech svého syna.

Tchyně/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rozhovor skončil příjezdem sanitky. Nevěsta okamžitě zavolala, aby se postarala o její tchyni. Unavená Jitka ji poslouchala a nechápala, proč se přidala do této rodiny. Marek se cítil provinile a slíbil, že matce koupí poukaz do lázní.
Jeho manželka se divila. Trvá to už deset let. Nežili pro sebe, ale pro svou tchyni. Sami nikdy nebyli na moři, ale tchyně se koupala v luxusu a prosperitě.

Tchyně/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Před dvěma lety sotva nasbírali peníze na hypotéku. Stále si nemohou koupit nábytek, ale tchyně objednala novou kuchyň. Letos můj syn půjde do první třídy ale už nejsou peníze – Marek utratil všechno na výlet do lázní.
Žijeme v dluzích a půjčkách. Máme platy jsou průměrné, mohli by dobře žít, kdyby tchýně neobtěžovala. Ta vždy něco potřebuje a její přání nejsou k jednání.

Tchyně/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jitka se jednou probudila kvůli výkřikům své tchyně. Ta křičela po celé chodbě, že má oběd podle rozvrhu a že její snacha to dosud neuvařila.

ČTĚTE TAKÉ: NEVĚSTA SE VDALA, ALE HOSTÉ ŽENICHA NA SVATBĚ NEVIDĚLI: ŽENA POCHOPILA, ŽE JE NAKOLIK ROZKOŠNÁ, ŽE OBJEVILA ZPŮSOB JAK POSÍLIT SVOU SEBEÚCTU

PSALI JSME: ŽENA ODESLALA POZVÁNKU NA OSLAVU ROZVODU, JEDINÝM HOSTEM JE TCHYNĚ: KVŮLI ČEMU TO VŠE BYLO

Share