Tchyně mi poslala seznam dárků, ale já jsem předložila protinávrh

V dnešním článku bych vám ráda pověděla o seznamu dárků od mé tchyně. Faktem je, že bydlíme 100 km od ní, ale kdyby to bylo možné, bydleli bychom ještě dál.

Moje tchyně je od přírody velmi panovačná, chce, aby všichni dělali, co ona řekne, a nezajímá ji názor ostatních.

„Každý jí něco dluží“, ale ona nikomu nic nedluží. Za pět let manželství nikdy nikomu nic nedala, ať už jsou to vánoce nebo narozeniny, ale vždy a všichni jsou povinni dát vše, ale dárky by měly být v souladu s jejími přáními.

Dárky / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zrovna dnes jsem od ní dostala zprávu na Facebooku:

– Julie, ahoj. Chystáte se nás navštívit na Nový rok? Nebo budeš u svých rodičů?

– Ahoj. Budeme doma, protože Marcel na Silvestra pracuje v noci.

– Dobře, tak přijďte na návštěvu prvního nebo druhého. Chtěla jsem říct, že dárky budete stejně kupovat, takže napsali jsme kupovat nic navíc, napsala jsem, co byste mohli darovat.

– Co potřebujete?

Babička / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

– No, potřebuji troubu, v té mé se rozbila dvířka. Andrej (její manžel) chce nějaké hodinky, opravdu kvalitní, samozřejmě ne čínské. Vaškovi (syn 18 let) dejte prosím teplé teplákové soupravy Adidas, Podíval jsem se na sportsmaster za 6000 korun, a Oliver (syn 4 roky) lego robota nebo auto na dálkové ovládání.

Julie s rodinou / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po přečtení této zprávy jsem byla zmatená. Nikdy předtím jsem takové žádosti neviděla. Bydlí v obrovském domě, má vlastní firmu a má svého manžela, který pracuje v továrně a platí hypotéku.

Julie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Bez dlouhého přemýšlení jsem jí odepsala:

– Dobře, ale abyste nám taky nekoupili nesmysly, chtěla bych vás požádat o peníze. Potřebujeme vnitřní dveře a udělat stropní osvětlení, myslím, že budou stát něco jako 50-80 tisíc, včetně nového vybavení kuchyně.

Julie / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po této zprávě mi tchyně vůbec neodpověděla, ale myslíte si, že jsou tyto žádosti normální?

 

PSALI JSME: VRÁTILA JSEM MANŽELA JEHO MATCE, JEN LITUJI, ŽE JSEM TO UDĚLALA PŘÍLIŠ POZDĚ. BYLO NUTNÉ POTĚŠIT TCHYNI DŘÍVE

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI TOMU, ŽE MÁMA NEUMÍ DRŽET JAZYK ZA ZUBY, MOJE SESTRA SE TÉMĚŘ ROZVEDLA SE SVÝM MANŽELEM

Share