Taxikář přijel na výzvu a byl překvapen. Jeho pasažéry byli manželka a její milenec

Život je nepředvídatelný. Nikdo nezná svou budoucnost. V okamžiku se vše může změnit k nepoznání.

Do jisté míry se to stalo v rodině Petra a Olgy. Cítil, jak se jeho žena změnila. Předchozí vášeň byla pryč. Olga se stala hašteřivou a neustále byla s něčím nespokojená. Křičela na něj a na děti. Vůbec mu nevěnovala pozornost. Často se zdržovala v práci. Přicházela opilá a okamžitě šla spát.

Muž chápal, že důvodem takového chování je s největší pravděpodobností milenec manželky. Neměl však žádné přímé důkazy. Takže mlčel. A přesto doufal, že bude všechno v pořádku.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: jaay.ru

Petr pracoval jako taxikář. Zpravidla měl denní směny. A ačkoli během dne vydělával méně, ale v noci mohl klidně spát. Neměl rád noční směny. Jednoho večera byl najednou povolán do práce, jeden z taxikářů onemocněl. Musel pracovat v noci.

Petr přijel na výzvu a čekal na dohodnutém místě. Pár se přiblížil k autu. V té ženě poznal manželku. Byla se svým milencem. Jeli z restaurace do hotelu. Oba byli pod parou, takže si nevšimla, že za volantem seděl její manžel.

Pro Petra to byla velká rána. Ale nic neřekl. Přivezl takové neobvyklé pasažéry na místo určení. Pár se po celou dobu líbal a objímal. Žena s milencem vyšli z auta a spěchali do hotelového pokoje.

Taxikář / Ilustrační foto / Zdroj: taksi.bz

Potom Petr zavolal své manželce:

„Kde jsi? Už je pozdě,“ snažil se zůstat klidný.

„Mám problémy v práci. Budu muset zůstat do rána,“ zalhala žena.

„Až skončíš v hotelu, zavolej mi. Přivezu ti tvoje věci.“

Manželka položila telefon. Uvědomila si, že byla odtajněna.

PSALI JSME: MŮJ DOPIS MILENCE MÉHO MANŽELA

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL ZJISTIL, ŽE JEHO ŽENA MÁ MILENCE, ALE NEZAČAL SE HÁDAT. MÍSTO TOHO POMOHL SE SVATBOU

Share